pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Organizacja transprotu. Kwalifikacja SPL.04. Podręcznik 1

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
EAN: 9788302190711
ISBN: 978-83-0219-071-1
Data: 2020-07-10
77.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Podręcznik znanych autorów przeznaczony dla uczniów kształcących się w zawodzie technik logistyk, opracowany zgodnie z podstawą programową 2019. Niezbędny, by dobrze przygotować się do obowiązkowego egzaminu zawodowego z kwalifikacji SPL.04.
Podręcznik składa się z szesnastu części podzielonych na rozdziały. Zawiera wiadomości dotyczące m.in. bhp, podstaw logistyki i transportu, omówiono w nim także przepisy prawa dotyczące transportu i obrotu handlowego oraz procedur celnych i czasu pracy w poszczególnych rodzajach transportu. W podręczniku przedstawiono formuły handlowe w procesie transportowym, a także planowanie przebiegu procesu transportowego i zasady sporządzania harmonogramu tego procesu, omówiono zagadnienia związane z ładunkami transportowymi, opakowaniami w transporcie, ładunkami ponadnormatywnymi i niebezpiecznymi, szybko psującymi się artykułami żywnościowymi oraz żywymi zwierzętami, przedstawiono organizowanie środków technicznych w celu realizacji procesów transportowych. Podręcznik zawiera definicje, przykłady oraz ćwiczenia do wykonania na zajęciach lekcyjnych lub w domu, a także propozycje tematów do dyskusji. Po każdym rozdziale zamieszczono pytania, polecenia i zadania sprawdzające wiadomości i umiejętności.

Podręcznik „Organizacja transprotu. Kwalifikacja SPL.04. Podręcznik 1” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 77.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.