pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Repetytorium i testy egzaminacyjne. Kwalifikacja AU.22

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
EAN: 9788302182235
ISBN: 978-83-0218-223-5
Data: 2019-09-17
72.61 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Publikacja opracowana zgodnie z podstawą programową dla zawodu technik logistyk do kształcenia w zakresie kwalifikacji AU.22 (Obsługa magazynów) stanowi materiał przygotowujący do egzaminu zawodowego z tej kwalifikacji. Jest to kompendium wiedzy na temat organizacji gospodarki zapasami. Zawiera część repetytoryjną i testową.
Część repetytoryjna składa się z dwunastu części podzielonych na rozdziały,
w których oprócz informacji kształtujących wiedzę znajdują się liczne przykłady jej wykorzystania. Publikacja jest dostosowana językowo i merytorycznie do wieku odbiorcy. Zawiera kluczową terminologię stosowaną w zawodzie technik logistyk.
W części testowej zamieszczono pięć zestawów pytań z kluczami odpowiedzi, przygotowujących do egzaminu pisemnego, i pięć zadań praktycznych z rozwiązaniami, aby oswoić uczniów z wymogami egzaminu praktycznego, a także przykładowy arkusz egzaminacyjny.

Podręcznik „Repetytorium i testy egzaminacyjne. Kwalifikacja AU.22” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 72.61 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.