pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Organizacja transportu cz. 2. Podręcznik Kwalifikacja AU.32. Technik logistyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 376 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788302173585
ISBN: 978-83-0217-358-5
Data: 2018-06-22
77.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis podręcznika:

Podręcznik do nauki zawodu technik logistyk - zawiera treści z zakresu kwalifikacji AU.32 (Organizacja transportu). Prezentuje wiedzę na temat planowania i organizowania procesów spedycyjnych oraz dokumentowania realizacji procesów transportowo-spedycyjnych. Przedstawia funkcjonowanie rynku transportowo-spedycyjnego, rodzaje ładunków transportowych i jednostek ładunkowych, zasady oznaczeń ładunku i środków transportu, sposoby zabezpieczania ładunku, przepisy prawa dotyczące przewozów, przygotowania i zabezpieczania ładunku w transporcie oraz przepisy dotyczące dokumentacji transportowo-spedycyjnej. Zawiera również przykłady dokumentów spedycyjno-transportowych w językach polskim i angielskim.

Treści teoretyczne wsparto licznymi przykładami i ćwiczeniami. Podręcznik jest dostosowany językowo i merytorycznie do wieku odbiorcy. Zawiera podstawową terminologię stosowaną w zawodzie technik logistyk.

Na końcu publikacji zamieszczono słowniczek pojęć i terminów branżowych oraz wykaz podstawowych pojęć w językach polskim, angielskim i niemieckim.

Podręcznik „Organizacja transportu cz. 2. Podręcznik Kwalifikacja AU.32. Technik logistyk” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 77.28 zł. Zapraszamy na zakupy!