pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych Kwalifikacja EE.02 Podręcznik cz. 2. Technik mechatronik, Mechatronik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 480 s.
Wymiar: 170x245 mm
EAN: 9788302172021
ISBN: 978-83-0217-202-1
Data: 2017-09-26
67.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Podręcznik opracowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodzie technik mechatronik z 2017 roku!
Aktualny podręcznik do kształcenia w zawodzie technik mechatronik, zawierający materiał z zakresu kwalifikacji EE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych.

Część 2. publikacji zapoznaje uczniów z wiadomościami wymaganymi na egzaminie zawodowym i uczy praktycznych umiejętności związanych z rozruchem oraz konserwacją urządzeń i systemów mechatronicznych.

Autorzy dokładnie przedstawiają: urządzenia i systemy mechatroniczne oraz ich zasilanie, oprogramowanie używane podczas projektowania, programowania i eksploatacji systemów mechatronicznych oraz ich pomiary i zasady uruchamiania. Uczniowie zapoznają się także z tematem konserwacji systemów mechatronicznych.

Bogaty materiał ilustracyjny - schematy, zrzuty ekranowe i zdjęcia - pokazuje praktyczne wykorzystanie wiedzy i ułatwia naukę.

Znani autorzy, nauczyciele przedmiotów zawodowych z branży elektronicznej, informatycznej i elektrycznej, doskonale przygotowują przyszłych mechatroników do wykonywania zawodu.

Podręcznik „Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych Kwalifikacja EE.02 Podręcznik cz. 2. Technik mechatronik, Mechatronik” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 67.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.