pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Książki »
»
O Intuicji w 30 minut
książka:

O Intuicji w 30 minut

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 110x165 mm
EAN: 9788376491721
Data: 2019-10-17
Cena wydawcy: 17.00 złpozycja niedostępna

O Intuicji w 30 minut - Monika A. Pohl - opis książki:

Intuicja to coś znacznie więcej niż nieuświadomiona wiedza, wyrażająca się w swego rodzaju trudnym do wyjaśnienia przeczuciu. Jest synonimem wewnętrznej mądrości, która już z natury w nas drzemie. Stanowi łącznik między rozumem a ciałem, będącym jego pudłem rezonansowym i jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu oraz spełnienia.

Z tej książki dowiesz się, co łączy intuicję z możliwością decydowania o sobie, w jaki sposób może ona zwiększyć twoje oddziaływanie na innych i jednocześnie wpłynąć pozytywnie na zdrowie mentalne i fizyczne.

Z pomocą kilku ćwiczeń nauczysz się odczytywać sygnały wysyłane przez intuicję, będziesz potrafił prawidłowo je interpretować i dzięki nim podejmować mądre decyzje życiowe, zarówno te duże, jak i te małe.

Monika Alicja Pohl jest właścicielką i prezesem akademii Physioyoga oraz autorką licznych poradników na temat osobowości i wsparcia emocjonalnego. Jej głównym celem jest stworzenie w kulturze przedsiębiorstw świadomości kompetencji miękkich oraz zachęcanie ludzi do większej troski o siebie. Jej pasją jest towarzyszenie ludziom w trakcie zachodzących w nich przemian i zachęcanie ich do korzystania z nowych schematów myślowych oraz form zachowania.

Książka „O Intuicji w 30 minut” - oprawa miękka - Wydawnictwo KOS.

Książka posiada 112 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "O Intuicji w 30 minut"