pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nieustraszona. Pokonaj swoje demony i kochaj całym sercem. Przewodnik po walce duchowej dla kobiet

Autor książki:

Sonja Corbitt

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374828215
ISBN: 978-83-7482-821-5
Data: 2017-09-01
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Sonja Corbitt, żona i matka, w swym życiu nieraz miała okazję spotkać się z działaniem Szatana i dobrze wie, jak trudny i przebiegły to przeciwnik. W swej książce demaskuje jego oblicze, pomagając także Tobie rozpoznać jego perfidne sposoby niszczenia życia człowieka.

Rozpoznanie to jednak nie wszystko. W swojej walce skazana jesteś na porażkę, jeśli zawczasu nie opracujesz odpowiedniej strategii. I w tej kwestii możesz liczyć na pomoc Sonji Corbitt, która czerpiąc wiedzę ze swych trudnych życiowych doświadczeń, a przede wszystkim z mądrości płynącej ze Słowa Bożego, przygotowała dla Ciebie szczegółowy i skuteczny plan, byś mogła pokonać demony, które próbują zabrać Ci wszystko, co w życiu najcenniejsze.

Każda kobieta może z odwagą stanąć do walki duchowej, mając dyspozycji taką strategię! Zapoznaj się z nią i:
- wybierz najlepszą broń, czyli Słowo Boże i modlitwę;
- załóż zbroję sprawiedliwości i miłości;
- przygotuj pole bitwy, naprawiając relacje ze swoimi bliskimi;
- ustrzeż się przed pułapkami, jakie zastawia na Ciebie Szatan.

Sonja Corbitt - autorka popularnych publikacji i prezentacji multimedialnych na temat Biblii; występuje w licznych audycjach radiowych i telewizyjnych, dzieląc się świadectwem wiary i opowiadając o swoim doświadczeniu nawrócenia z protestantyzmu na katolicyzm. Mieszka w Tennessee, gdzie wraz z mężem wychowują dwóch synów.

Książka "Nieustraszona. Pokonaj swoje demony i kochaj całym sercem. Przewodnik po walce duchowej dla kobiet" - Sonja Corbitt - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2017 r.