pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak nie stać się ofiarą. Teoria samoobrony

Autor książki:

Marcin Lepioszka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wojownicy
Rok wyd.: 2024
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 113 s.
EAN: 9788366988910
ISBN: 978-83-6698-891-0
Data: 2024-04-02
43.58 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Książka, którą trzymasz właśnie w ręku powstała po to, aby spowodować wzrost świadomości adeptów oraz osób, które chcą nauczyć się tego, jak skutecznie obronić siebie lub swoich bliskich. Byłbym hipokrytą, gdybym obiecał, że dzięki niej nauczysz się bronić. Byłbym kłamcą, gdybym dał Tobie gwarancję skuteczności w konfrontacji z agresorem. Liczę jednak, że wiedza, którą nabędziesz dzięki lekturze dalszej części tej publikacji będzie cenną pomocą w treningu, że pozwoli zrozumieć reakcje, mechanizmy i zasady niezbędne do zwycięstwa w konfrontacji obronnej.

Życzę Ci, Drogi Czytelniku przyjemnej lektury oraz tego abyś nigdy nie stanął przed koniecznością walki o swoje zdrowie czy życie.

Lepiej być wojownikiem w ogrodzie niż ogrodnikiem na wojnie.

Autor
Umiejętność skutecznej samoobrony to nie to samo, co sztuka walki. Niniejsza książka prezentuje warunki i możliwości działań zapobiegawczych już w samym zarzewiu niebezpiecznych sytuacji, właściwie nim jeszcze cokolwiek się wydarzy. Autor przedstawia też kilka prostych technik pozwalających odeprzeć atak napastnika.

Książka, z pewnością okaże się nieocenionym źródłem wiedzy i pomoże niejednej osobie.

Jest to pozycja jakiej nie ma jeszcze na żadnej półce specjalistów od samoobrony.

dr Grzegorz Kuzara
trener klasy mistrzowskiej w zakresie ju jutsu, 6 dan ju jutsu, instruktor samoobrony
Nauka samoobrony to złożony proces. Bardzo się cieszę że mamy na rodzimym rynku pozycję, która nie jest tylko katalogiem technik, ale omawia również prawne, psychologiczne czy fizjologiczne aspekty samoobrony. Polecam nie tylko instruktorom, ale wszystkim którzy poważnie myślą o swoim bezpieczeństwie.

Przemysław Piwowarski - instruktor Filipino Martial Arts, Krav Maga, oraz Taktyki i Technik Interwencji.

Marcin jest jednym z nielicznych instruktorów, którzy mogą się wiarygodnie wypowiadać na temat samoobrony, a przy tym wytknąć błędy. W tej książce zrobił to na mistrzowskim poziomie. Uważam, że zrobił kawał dobrej roboty.

Zbigniew Struk Sensei, Yawara, ESDS, Judo, Jiu-Jitsu
Książkę tę polecam wszystkim, którzy są zainteresowani realną samoobroną, bez "czarów" i udziwnień.

Paweł Kijańczyk Sifu, Choy Li Fut Kung Fu

Książka "Jak nie stać się ofiarą. Teoria samoobrony" - Marcin Lepioszka - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Wojownicy. Książka posiada 113 stron i została wydana w 2024 r. Cena 43.58 zł. Zapraszamy na zakupy!