pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nagrody biznesowe

Autor książki:

Paweł Krzyworzeka

Dane szczegółowe:
Wydawca: POLTEXT
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 316 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788375618006
ISBN: 978-83-7561-800-6
Data: 2017-09-12
28.85 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Laur Innowacyjności, Gazele Biznesu, Przedsiębiorstwo Fair Play, Złoty Produkt, Perły Polskiej Gospodarki - to tylko przykładowe nagrody przyznawane polskim firmom każdego roku. Do tego dochodzą nagrody w innych kategoriach, takie jak Fryderyki czy Perła Medycyny.

Czy przyznawanie tak wielu nagród ma jeszcze jakiś sens, czy naprawdę budują one prestiż i wizerunek laureatów?
Jak pisze autor Nagród biznesowych: "Współczesne nagrody to temat doniosły i mało poważny zarazem. Jak bowiem można poważnie traktować zjawisko, które urosło do wręcz karykaturalnych rozmiarów?".

A jedocześnie ludzie i firmy chcą być zauważani i doceniani zarówno przez swoje środowisko zawodowe, jak i przez konsumentów ich produktów czy usług. Na to pole minowe wchodzi z ostrym piórem autor, z wykształcenia i zamiłowania etnograf, co daje mu unikatową perspektywę na to, co naprawdę i co na niby dzieje się w pełnym emocji świecie tytułowych "nagród biznesowych".

Książka stanowi rzadkie połączenie ciekawej opowieści o biznesie z dużą dawką wiedzy i danych.

Przeczytaj ją, zanim ogłosisz kolejny konkurs lub zgodzisz się zostać laureatem!

Książka "Nagrody biznesowe" - Paweł Krzyworzeka - oprawa miękka - Wydawnictwo POLTEXT. Książka posiada 316 stron i została wydana w 2017 r. Cena 28.85 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.