pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ekspert biznesu. Jak wymyślić, stworzyć i prowadzić zyskowny biznes bez środków na start

Autor książki:

Adam Grzesik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 120 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788328302549
ISBN: 978-83-2830-254-9
Data: 2015-02-04
37.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Sukcesu ucz się od ludzi, którzy go odnieśli! Co jest miarą powodzenia firmy Rozpoznawalność marki, innowacyjność produktu, liczba wywiadów, których jej właściciel udzielił mediom branżowym A może po prostu pieniądze, jakie dzięki niej zarabia Nie łudźmy się. Biznesu nie zakłada się sobie, a muzom. Firmy istnieją po to, by przynosić dochód. A zarabiania, tak jak każdej innej umiejętności, najlepiej uczyć się od ekspertów. Otwórz zatem tę książkę i zacznij czytać o tym, jak do swoich biznesów podchodzą ludzie, którzy odnieśli sukces. Odkryj źródło ich powodzenia. Naucz się zarządzać własnym umysłem i wpływać na innych. Poznaj schematy i sposoby działania, które pozwolą Ci bezpiecznie i szybko zbudować dochodowy biznes. Opanuj najbardziej zaawansowane techniki marketingu.

Zanim zajrzysz do środka, przeczytaj wiadomość, którą ma dla Ciebie autor: Jestem praktykiem tego, czego uczę, i wszystko, o czym przeczytasz, sam stosuję. Nie mam patentu na sukces, ale wielu uczestników moich szkoleń po zastosowaniu tych metod odniosło niesamowite sukcesy. Dlatego przeczytaj moją książkę bardzo, bardzo, bardzo uważnie. Rób notatki i przetestuj to, co w niej znajdziesz, na sobie. Zastosuj w biznesie to, co działa, a to, co w Twoim przypadku okaże się niewystarczające odrzuć. Ale najważniejsze jest testowanie rozwiązań. Znam wiele osób, które otrzymały najwartościowszą wiedzę i nic z nią nie zrobiły.

Książka "Ekspert biznesu. Jak wymyślić, stworzyć i prowadzić zyskowny biznes bez środków na start" - Adam Grzesik - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 120 stron i została wydana w 2015 r. Cena 37.32 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.