pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zewnętrzny porządek, wewnętrzny spokój
Tytuł książki:

Zewnętrzny porządek, wewnętrzny spokój

Autor książki:

Gretchen Rubin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Emka
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 183x125 mm
EAN: 9788366142725
ISBN: 978-83-6614-272-5
Data: 2021-03-05
23.95  24.38  0.43 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Zewnętrzny porządek, wewnętrzny spokój - opis książki:

Zewnętrzny porządek przyczynia się do wewnętrznego spokoju - tak to działa u większości z nas. Jednak również u większości z nas nie sprawdzają się sztywne, uniwersalne rozwiązania.
Autorka bestsellerów GRETCHEN RUBIN odkryła, że gdy kontrolujemy posiadane przedmioty, zaczynamy przejmować większą kontrolę nad całym naszym życiem. A kiedy dopasujemy swoje podejście tak, by odpowiadało indywidualnym nawykom czy wyzwaniom, jesteśmy w stanie uzyskać porządek, który uczyni nasze życie szczęśliwszym, zdrowszym, bardziej wydajnym i twórczym.
Z dozą humoru i realistycznym podejściem do tego, co możliwe w przypadku większości z nas, Rubin proponuje dziesiątki łatwych kroków, które pozwalają kształtować bardziej uporządkowane i harmonijne środowisko takie, które ułatwi nam dążenie do upragnionego stylu życia.
Pozbywając się rzeczy, których nie używamy, nie potrzebujemy i nie lubimy, uwalniamy swój umysł (i półki), robiąc miejsce na to, co naprawdę dla nas ważne.
O autorce:
Gretchen Rubin to jedna z najbardziej wpływowych i zmuszających do myślenia obserwatorek ludzkiej natury i badaczy teorii szczęścia. Jest autorką książek osiągających status bestsellerów (ponad trzy miliony sprzedanych egzemplarzy). Przełożono je na trzydzieści języków. Gretchen prowadzi niezwykle popularny podcast Happier with Gretchen Rubin. Działa na platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Linked In, Instagram czy Twitter. Jest absolwentką uniwersytetu Yale i Yale Law School. Mieszka w Nowym Jorku z mężem i dwiema córkami.

Książka "Zewnętrzny porządek, wewnętrzny spokój" - Gretchen Rubin - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Emka. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2021 r. Cena 23.95 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]