pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Miłość i wojna / Miłość i wojna rozmyślania dla małżeństw. PAKIET

Autor książki:

John Eldredge, Stasi Eldredge

Dane szczegółowe:
Wydawca: Logos
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 376 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788363488550
ISBN: 978-83-6348-855-0
Data: 2015-03-12
Cena wydawcy: 55.30 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Miłość i wojna
Autorzy wprowadzają nas w istote małżeństwa, nie zawsze zgodnego z naszymi marzeniami, lecz takiego, jakim jest naprawdę...związkiem między dwiema niedoskonałymi istotami, które wspólnie dochodza do wniosku, że małżeństwo jest trudne. Gotowość autorów, by mówić uczciwie o własnej relacji, potwierdza ich tezę..że Choć miłość kosztuje wszystko, jest zawsze tego warta".Jeśli masz chęć, by walczyć o miłość i szczęście które Bóg zaplanował dla waszego związku, każdy rozdział Miłości i Wojny będzie cię do tego zachęcał!
Miłość i wojna rozmyślania dla małżeństw
Tym razem John i Stasi Eldredge proponują osobiste i intymne rozmyślania dla mężów i żon, dające głębszy wgląd w myśli zawarte w bestellerze pt. Miłość i wojna. Książka ta stanowi 8-tygodniową przygodę, która pomoże ci stworzyć związek, o jakim zwasze marzyłeś.

W każdym tygodniu rozważany jest inny temat i tak np. raz omawiany jest problem przebaczenia, innym razem autorzy zachęcają nas do powrotu do naszych pierwotnych pragnień wobec siebie nawzajem.

Niniejsza książka zawiera porady i propozycje ćwiczeń pomocne w budowaniu w pełni satysfakcjonującego związku.

Książka "Miłość i wojna / Miłość i wojna rozmyślania dla małżeństw. PAKIET" - John Eldredge, Stasi Eldredge - oprawa miękka - Wydawnictwo Logos. Książka posiada 376 stron i została wydana w 2011 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]