pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak poślubić właściwą osobę

Autor książki:

Gary Chapman

Dane szczegółowe:
Wydawca: Logos
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 204 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788363488567
ISBN: 978-83-6348-856-7
Data: 2016-11-30
39.67 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czy chciałbyś wiedzieć, czego powinieneś być świadomy, zanim wstąpisz w związek małżeński? Dzięki tej książce możesz się tego dowiedzieć.

Zanim zaplanujesz swój ślub, zaplanuj swoje małżeństwo.

Dr Gary Chapman, który zajął pierwsze miejsce na liście "New York Timesa" jako autor Pięciu języków miłości, spędził trzydzieści pięć lat życia, doradzając parom małżonków i narzeczonych. W książce Jak poślubić właściwą osobę dzieli się tym, co on i pracujące z nim pary nauczyli się na podstawie swego doświadczenia. Powinieneś wiedzieć m.in.:
- Że zakochanie nie jest wystarczającą podstawą do zbudowania udanego małżeństwa,
- Że romantyczna miłość ma dwa etapy (i jak je przejść),
- Że obustronne spełnienie seksualne nie pojawia się automatycznie,
- Że osobowość ma ogromny wpływ na zachowanie.

Wymagania w małżeństwie są wysokie, lecz nagroda za przygotowanie się do niego jest jeszcze większa. Bez względu na to, czy jesteś singlem czy pozostajesz w związku, ta książka może pomóc ci w rozwoju twojej relacji z drugą osobą i w podjęciu decyzji, czy jesteś gotowy na małżeństwo. Jeśli jesteś zaręczony albo od niedawna po ślubie, pozwoli ci ona sprawdzić podstawy twojego związku i zdobyć umiejętności potrzebne do budowania szczęśliwego małżeństwa. Zastosuj praktyczne rady i przedyskutuj pomysły, szczerze dziel się swoimi refleksjami.

Książka ta została napisana po to, aby pomóc ci osiągnąć szczęście w małżeństwie. Ale nie poprzestańcie na przeczytaniu o doświadczeniach. Dzielcie się szczerze swoimi myślami i uczuciami, zachowując respekt dla swoich opinii, aby znaleźć realne rozwiązania dla waszych różnic. Im więcej zrobicie, mówi Chapman, tym lepiej przygotujecie się do swojego małżeństwa.

Gary Chapman jest autorem serii Pięć języków miłości oraz dyrektorem Marriage and Family Life Consultants, Inc. Podróżuje po całym świecie, prowadząc seminaria oraz programy radiowe w ponad 250 stacjach.

Dzień twojego ślubu jest zaledwie początkiem.

Książka "Jak poślubić właściwą osobę" - Gary Chapman - oprawa miękka - Wydawnictwo Logos. Książka posiada 204 stron i została wydana w 2016 r. Cena 39.67 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.