pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Radość wbrew przeciwnościom

Autor książki:

Stasi Eldredge

Dane szczegółowe:
Wydawca: Logos
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
EAN: 9788363488963
ISBN: 978-83-6348-896-3
Data: 2020-01-20
38.43 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jesteśmy powołani, by żyć i być cudownie radośni.
Wszyscy poświęcamy mnóstwo energii na szukanie szczęścia, ale przeważnie nie potrafimy go utrzymać. Gdy przychodzi realne życie, okoliczności wywołują w nas emocjonalną karuzelę. Biblijne wezwanie zawsze się radujcie brzmi niemal szaleńczo i niepraktycznie. Nie musi tak jednak być.
Radość jest dla nas radość na przekór naszemu zbankrutowanemu światu. Nie jest ona szczęściem na sterydach, lecz nieugiętą wiarą, że smutek i żal nie mają ostatniego słowa. Jest to nieustępliwa determinacja, by być obecnym w każdych okolicznościach i interpretować zarówno dobro, jak i smutek w świetle nieba.
W Radości wbrew przeciwnościom Stasi Eldredge zaprasza nas z odwagą, otwartością i wrażliwością w sferę sięgającą dalej niż smutek i szczęście. Pokazuje nam, jak przyjąć postawę świętego sprzeciwu, który ani nie wypiera, ani nie uśmierza bólu, lecz ośmiela się żyć z ufną i niezachwianą nadzieją.

Książka "Radość wbrew przeciwnościom" - Stasi Eldredge - oprawa miękka - Wydawnictwo Logos. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2020 r. Cena 38.43 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]