pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Metodyka edukacji społeczno-przyrodniczej w przedszkolu i na pierwszym etapie edukacyjnym - ćwiczenia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
EAN: 9788381804547
ISBN: 978-83-8180-454-7
Data: 2021-07-09
34.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Prezentowana książka jest skryptem ćwiczeniowym z dziedziny edukacji społeczno-przyrodniczej dedykowanym studentom pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, a także nauczycielom rozpoczynającym pracę w zawodzie. Celem publikacji jest przygotowanie studentów do podejmowania działań w zakresie treści społeczno-przyrodniczych, a w efekcie nabycie umiejętności nauczania przyrody.

To wspaniały materiał dydaktyczny do kształcenia studentów oraz świetna pomoc metodyczna i źródło inspiracji w pracy nauczyciela przedszkola i klas I-III szkoły podstawowej. Wykorzystanie ćwiczeń podczas zajęć ze studentami pozwala na łączenie teorii z praktyką, a tym samym na rozwijanie kompetencji dydaktycznych przyszłych nauczycieli oraz inspirowanie ich do podejmowania działań innowacyjnych, nieszablonowych, będących podstawową przesłanką przygotowania i realizacji efektywnego procesu dydaktyczno-wychowawczego.

Książka "Metodyka edukacji społeczno-przyrodniczej w przedszkolu i na pierwszym etapie edukacyjnym - ćwiczenia" - Beata Pituła, Barbara Grzyb, Monika Morgała - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2021 r. Cena 34.02 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.