pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Internet w przygotowaniu nauczycieli do stosowania technologii informacyjnej

Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Rok wyd.: 2007
Oprawa: miękka
Ilość stron: 218 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788374416375
ISBN: 978-83-7441-637-5
Data: 2006-12-07
27.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka poświęcona została zagadnieniom obejmującym obszary z pogranicza technologii kształcenia, dydaktyki i pedeutologii, których wspólnym mianownikiem jest nauczyciel zdobywający umiejętności posługiwania się i wykorzystywania w pracy zawodowej technologii informacyjnej poprzez Internet.
Autorka podejmuje problem ważny zarówno dla teorii, jak i praktyki edukacyjnej. Poszukuje bowiem przede wszystkim związków pomiędzy możliwościami i ograniczeniami zastosowania Internetu w edukacji nauczycieli.
Niewątpliwym walorem książki jest jej charakter sprzyjający refleksji. To dobry materiał do dyskusji nad przyszłością edukacji informatycznej i edukacji medialnej. Ze względu na zawartą treść książka może być przydatna nauczycielom, administracji szkolnej i samorządowej oraz pracownikom naukowym zajmującym się badaniem skuteczności zastosowania komputerów w edukacji. Książka stanowi także ważny materiał służący do projektowania procesu dokształcania nauczycieli wspomaganego nowoczesną technologią. Szczególnie jest to istotne dziś, w dobie powszechnego wprowadzania komputerów do szkół. Treść prezentowana w książce ma także duże znaczenie dla skutecznego zapobiegania patologiom spowodowanym technologią informacyjną.

prof. zw. dr hab. Bronisław Siemieniecki

Książka "Internet w przygotowaniu nauczycieli do stosowania technologii informacyjnej" - Agnieszka Siemińska-Łosko - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek. Książka posiada 218 stron i została wydana w 2007 r. Cena 27.22 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.