pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Metoda zautomatyzowanego rachowania oparta na układzie liczb na palcach

Autor książki:

Janina Sapeta

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Impuls
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 235x160 mm
EAN: 9788380958494
ISBN: 978-83-8095-849-4
Data: 2020-08-31
25.80 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Metoda zautomatyzowanego rachowania oparta na układzie liczb na palcach powstała w wyniku obserwacji i doświadczeń pedagogicznych zebranych w ciągu wieloletniej pracy dydaktycznej z uczniami przez autorkę tej książki.
Adresowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym (kl. IIII) oraz do uczniów mających specyficzne trudności w uczeniu się matematyki.
Głównym celem, jaki postawiła sobie autorka, było opracowanie takiej metody, która nie tylko minimalizuje trudności wynikające z programu nauczania, ale także rozbudza zainteresowanie oraz chęć do uczenia się matematyki przez wszystkie dzieci, mimo że nie jest to przedmiot ogólnie lubiany przez uczniów. Cel został osiągnięty. Metoda cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem ze strony nauczycieli oraz rodziców. Za całokształt pracy pedagogicznej oraz działalność twórczą autorka książki była doceniana i wielokrotnie wyróżniana. Szczególnym wyróżnieniem było wręczenie jej Medalu Komisji Edukacji Narodowej.

Książka "Metoda zautomatyzowanego rachowania oparta na układzie liczb na palcach" - Janina Sapeta - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Impuls. Książka posiada 96 stron i została wydana w 2020 r. Cena 25.80 zł. Zapraszamy na zakupy!