pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Autyzm dziecięcy. Zagadnienia diagnozy i terapii

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Impuls
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 156 s.
Wymiar: 160x235 mm
EAN: 9788380952379
ISBN: 978-83-8095-237-9
Data: 2017-02-28
34.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Prezentowana praca zawiera m. in. badania autorki dotyczące wpływu procesu terapeutycznego na stopień autyzmu i rozwój psychoruchowy. Celem badań było także określenie związku między stopniem autyzmu a poziomem i profilem rozwoju psychoruchowego dzieci. Wyniki tych badań mogą być zastosowane przez terapeutów w ich pracy z osobami dotkniętymi autyzmem, a także w diagnozie i profilaktyce tej choroby. Książka adresowana do specjalistów zajmujących się problematyką autyzmu, studentów oraz rodziców dzieci dotkniętych tą chorobą.

"Dziecko autystyczne z zespołem Aspergera" to pozycja, która w krótki, jasny i przejrzysty sposób opisuje sylwetkę dziecka autystycznego. Poznajemy listę cech charakterystycznych dziecka z tym zaburzeniem w zestawieniu z komentarzem matki chłopca z zespołem Aspergera. To sprawia, że nie czytamy tylko o zaburzeniu opisanym w suchych faktach. Czytamy o kimś prawdziwym, o chłopcu, który zbiera ślimacze skorupy, interesuje się motoryzacją i lubi kanapki z tuńczykiem.

Książka "Autyzm dziecięcy. Zagadnienia diagnozy i terapii" - Lucyna Bobkowicz-Lewartowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Impuls. Książka posiada 156 stron i została wydana w 2017 r. Cena 34.78 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.