pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Mądrość Mentoringu. Inteligencja Coachingu. Sprzedaż i skuteczność...
książka:

Mądrość Mentoringu. Inteligencja Coachingu. Sprzedaż i skuteczność menedżerska w stylu mentoringowym

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 512 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788328353763
ISBN: 978-83-2835-376-3
Data: 2019-08-21
38.04  59.00  20.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Mądrość Mentoringu. Inteligencja Coachingu. Sprzedaż i skuteczność menedżerska w stylu mentoringowym - Grzegorz Radłowski - opis książki:

By zwiększyć prawdopodobieństwo dojścia do celu?
Współcześnie umiejętność uczenia się, jak również uczenia innych jest ważna w każdym aspekcie ludzkiej aktywności.

Tym bardziej że żyjemy w czasach, w których nauczyć się - od uczyć się i nauczyć się na nowo, już w zaktualizowanej wersji - to warunek sprawnego poruszania się na rynku pracy zarówno w świecie realnym, jak i wirtualnym. Menedżerów i liderów interesować będzie przede wszystkim umiejętność nauczania standardów pracy, a także zarządzania przez potencjał. W obszarach sprzedaży natomiast przyda się umiejętność skutecznego oferowania rozwiązań poprzez oferowane usługi i produkty. To właśnie było dla autora inspiracją do napisania tej książki, której nadał oryginalną formułę.

TO 12 PRZYSTANKÓW W PODRÓŻY, PODCZAS KTÓREJ POZNASZ ŚWIAT METOD MENTORINGOWYCH I COACHINGOWYCH STOSOWANYCH NIE TYLKO W SPRZEDAŻY.

Znajdziesz tu wiele nawiązań do świata marketingu, nauki, sportu czy sztuki - choć z pozoru to różne dziedziny, okazują się podobne w obszarze edukacji do sukcesu.

Kwestię zastosowania metod mentoringowych i coachingowych autor przeplata z refleksją nad codziennymi wyzwaniami, w ramach których też jesteśmy "coachowan" i "mentorowani" - zarówno w pracy, jak i w sytuacjach nieformalnych. Ta intelektualna podróż zawiera również dynamiczne studia przypadków globalnych firm, których nazwy znamy z mediów i z tego, że jesteśmy po prostu konsumentami. Ćwiczenia, które możesz wykonać w trakcie lektury, pozwalają bardziej wniknąć w rozumienie i wyczucie świata biznesu - nauczyć się go jeszcze lepiej rozumieć. Mentoring i coaching jest tutaj nie tylko metodą, ale przede wszystkim współczesnym stylem nauki sprzedawania innym idei, pomysłów, jak również usług i produktów - w bardziej ludzki, upodmiotowiający sposób. Autor pokazuje, jak wykorzystać tę zmienioną perspektywę i nowoczesne metody nauczania do kształcenia profesjonalnych sprzedawców, menedżerów oraz trenerów sprzedaży. W przystępnej formie przybliża także problemy, które mogą wystąpić podczas prowadzenia edukacji menedżerskiej, trenerskiej oraz szkolenia szeregowych pracowników sprzedaży. Spojrzysz na nie inaczej - z perspektywy nauki własnej efektywności.

POZNAJ ŚWIAT, W KTÓRYM SKUTECZNOŚĆ JEST MATKĄ I OJCEM SUKCESU. BY STAĆ SIĘ JEGO BENEFICJENTEM, NAJPIERW SIĘ GO NAUCZ, A POTEM SWOJĄ WIEDZĘ? PRZEKAŻ INNYM!
Grzegorz Radłowski - doradca strategiczny w zakresie sprzedaży i operacji, trener, mentor, coach biznesu (certyfikacja ICC Individual i Team Coaching ICC). Autor książek biznesowych, badacz jakościowy, uczy na kierunkach związanych ze strategicznym zarządzaniem sprzedażą na Akademii Leona Koźmińskiego oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W ciągu ostatnich 18 lat pracował dla ponad 140 klientów instytucjonalnych i firmowych w Polsce i za granicą, zrealizował ponad 1400 dni szkoleniowych i doradczych. Jako ekspert ICAN Institute (wydawca "Harvard Business Review Polska") prowadzi sesje szkoleniowe dla kadry zarządzającej najlepszych firm w Polsce. Jest właścicielem i zarządzającym Radwells Institute, gdzie wraz z gronem ekspertów pomaga firmom rozwijać sprzedaż i obsługę klienta.

Książka „Mądrość Mentoringu. Inteligencja Coachingu. Sprzedaż i skuteczność menedżerska w stylu mentoringowym” - oprawa twarda - Wydawnictwo Helion.

Książka posiada 512 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Mądrość Mentoringu. Inteligencja Coachingu. Sprzedaż i skuteczność..."
Grzegorz Radłowski - autor m.in.:
Produkty podobne:
Coaching inteligencji emocjonalnej - okładka książki
Coaching inteligencji emocjonalnej Lisa Spencer-Arnell, Stephen Neale, Liz Wilson
Psychologia coachingu biznesowego. - okładka książki
Psychologia coachingu biznesowego. Seria: Psychologia... Zdzisław Nieckarz, Sylwia Celińska-Nieckarz, Dorota Godlewska-Werner