pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Sztuka feedbacku. Jak korzystać z potencjału informacji zwrotnej?

Autor książki:

Grzegorz Radłowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 290 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788301220464
ISBN: 978-83-0122-046-4
Data: 2022-01-19
63.77  69.00  5.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis książki:

Książkę polecają: dr Lidia Czarkowska Piotr Cieszewski dr Paweł Fortuna dr Joanna Heidtman prof. dr hab. Dariusz Jemielniak Nikolay Kirov Paweł Motyl dr hab. Mikołaj Pindelski prof. SGH - Jacek Rozenek Jacek Santorski Aleksandra Ślifirska
Książka wielopoziomowo i kompleksowo porusza temat informacji zwrotnej z perspektywy indywidualnej, zespołowej i firmowej. Pokazuje bardzo celne modele, schematy, które mogą zostać zastosowane od razu, a jednocześnie nakreśla całe tło feedbacku, czyli to wszystko, co powinniśmy wiedzieć jako ludzie, liderzy, menedżerowie by właściwie różnicować sposób jej udzielania. Bardzo ważna jest również perspektywa tego, jak odbieramy informacje zwrotne oraz jak je odbierać, by były źródłem nauki, refleksji oraz by motywowały nas do pożądanej zmiany. Dzięki lekturze tej książki poznasz: metody i formuły feedbacku do zastosowania w różnych sytuacjach, badania nad użyciem feedbacku w różnych firmach i zespołach, formuły z poziomów: strategicznego do prowadzenia firmy dla właścicieli i zarządu, operacyjnego do prowadzenia zespołów dla menedżerów oraz indywidualnego do prowadzenia siebie w wybranym kierunku w relacjach i w życiu zawodowym.

Książka "Sztuka feedbacku. Jak korzystać z potencjału informacji zwrotnej?" - Grzegorz Radłowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 290 stron i została wydana w 2022 r. Cena 63.77 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]