pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Luz. I tak nie będę idealna
Tytuł książki:

Luz. I tak nie będę idealna

Autor książki:

Tatiana Mindewicz-Puacz

Dane szczegółowe:
Wydawca: AGORA
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 155x215 mm
EAN: 9788326825149
ISBN: 978-83-2682-514-9
Data: 2017-06-29
26.03  36.99  10.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"Tak dużo robię, a wciąż czuję, że nie jestem wystarczająco mądra, dobra, piękna".

"Nie mam siły, a jednak coś w środku mówi mi, że powinnam, że muszę dawać z siebie więcej".

"Na zewnątrz pancerz, a wewnątrz krucha jak lód, nikt nie rozumie, jaka jestem delikatna".

Brzmi frustrująco i znajomo? Jeśli chcesz wreszcie poczuć ulgę, wyzwolić się od wewnętrznej presji, poznać sposoby na osiągnięcie zadowolenia z siebie, a także uwolnić się od zgubnego wpływu opinii innych, ten niekonwencjonalny poradnik jest właśnie dla Ciebie.

To książka o tym, jak (Z)BUDOWAĆ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI, BĘDĄC DOROSŁĄ KOBIETĄ. O tym, jak przejść ze strefy frustracji ("muszę", "powinnam") do strefy mocy ("chcę", "wybieram"), czyli jak odpuścić to, na co nie mamy wpływu, i zająć się tym, co możemy zmienić, o tym, jak samej sobie ofiarować to, czego potrzebujemy, jak przejąć odpowiedzialność za własne wybory. To wreszcie książka o tym, jak się rozstać ze strategiami małej dziewczynki skutecznymi w dzieciństwie, mającymi na celu zdobycie uwagi, akceptacji i pochwały, a komplikującymi życie dorosłej kobiety, i jak wypracować nowe, adekwatne do tu i teraz.

Autorka, korzystając z własnych doświadczeń, a także z doświadczeń swoich klientek, przekonuje, że każda kobieta ma WSZYSTKO, co potrzebne, aby dokonać tej zmiany. Każda z nas może zmienić swoje życie na lepsze, odpuścić, zaakceptować siebie i dać sobie prawo do LUZU, który daje siłę. Bo przecież "i tak nie będę idealna". Na szczęście!
Tatiana Mindewicz-Puacz
Ekspertka od komunikacji interpersonalnej i masowej, specjalistka ds. kampanii społecznych, mówczyni motywacyjna, zaangażowana trenerka, doceniana przez klientów za indywidualne podejście, profesjonalizm i zaangażowanie. Prowadzi szkolenia i procesy rozwojowe dla biznesu, a także indywidualne sesje coachingowe oraz wykłady i warsztaty dla grup otwartych.

Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowe studia dla psychoterapeutów w Instytucie Psychologii Zdrowia.

Jest certyfikowanym coachem ICC (International Coaching Community) i psychoterapeuta? (członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej).

Od wielu lat związana z mediami - jako ekspert i współprowadząca programy telewizyjne.

Jej ostatnie przedsięwzięcie telewizyjne to rola mentorki w programie "Projekt Lady", który zgromadził ponad dwumilionową widownię w stacji TVN.

Książka "Luz. I tak nie będę idealna" - Tatiana Mindewicz-Puacz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo AGORA. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2017 r. Cena 26.03 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Tatiana Mindewicz-Puacz - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Miłość I co dalej? - okładka książki

Miłość I co dalej?

Tatiana Mindewicz-Puacz
Produkty podobne:
Otoczeni przez idiotów - okładka książki

Otoczeni przez idiotów

Thomas Erikson
Alchemia snu. Od cierpienia do - okładka książki

Alchemia snu. Od cierpienia do spełnienia. Metoda...

Maciej Żbik, Renata Arendt-Dziurdzikowska, Magdalena Chmielewska