pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy

Autor książki:

Sherre Argov

Dane szczegółowe:
Wydawca: Harper Collins Polska
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 142x214 mm
EAN: 9788327630483
ISBN: 978-83-2763-048-3
Data: 2017-04-25
22.75 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Niech nikomu się nie wydaje, że "zołza" to negatywne określenie. Wręcz przeciwnie, to kobieta, która jest miła, zabawna i życzliwa, przy czym największą miłość żywi do siebie. Nie kłamie i nie gra, jest szczera (czasem do bólu), bo wie, czego chce, i potrafi to zakomunikować. Robi, co jej się podoba, a to sprawia, że mężczyźni ją uwielbiają.

Poznaj 100 zasad atrakcyjności i dowiedz się, czego pragną mężczyźni i jak powinnaś traktować samą siebie, by być szczęśliwą w związku:
-Twój stosunek do samej siebie decyduje o tym, jak widzi cię mężczyzna;
-Stawianie warunków lub ich brak świadczy o twoich możliwościach.

-Niemal natychmiast przedstawiasz się albo jako popychadło, albo superbabka;
-Jeśli mu powiesz, że nie zamierzasz zbytnio się angażować, on zrobi wszystko, żebyś zmieniła zdanie;
-Im bardziej będziesz od niego niezależna, tym bardziej będzie tobą zainteresowany.

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy to swoista biblia współczesnej kobiety, ale także świetny sposób na relaks. Napisany z humorem poradnik, w nietuzinkowy sposób odkrywa tajemnice damsko-męskich relacji. Ta książka podpowie ci, jak budować związki na swoich zasadach, a przede wszystkim udowodni, że bycie zołzą ma przyszłość!
SHERRY ARGOV to autorka bestsellerowych poradników o związkach. Wystąpiła w wielu znanych programach telewizyjnych, a jej teksty publikowane były w ponad 50 znanych magazynach, włączając "Cosmopolitan", "Elle", "Glamour", "Esquire" czy "People".

Jej kultowe książki Dlaczego mężczyźni kochają zołzy i Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy zostały wydane w trzydziestu językach i doczekały się uznanej przez krytyków adaptacji teatralnej.

www.sherryargov.com

Książka "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" - Sherre Argov - oprawa miękka - Wydawnictwo Harper Collins Polska. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2017 r. Cena 22.75 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.