pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ludwik Maria Grignion de Montfort. Boży szaleniec, który uczy nas,...
Tytuł książki:

Ludwik Maria Grignion de Montfort. Boży szaleniec, który uczy nas, jak zawierzyć się Maryi

Autor książki:

Renata Czerwińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374828673
ISBN: 978-83-7482-867-3
Data: 2018-03-29
16.04  22.90  6.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Niewiele osób wie, że bohaterowi tej książki zawdzięczamy wzór maryjności, za którym podążali św. Jan Paweł II, św. Maksymilian Kolbe i sługa Boży kard. Stefan Wyszyński. Dzieła XVII-wiecznego, francuskiego kapłana nauczyły tych wielkich świadków wiary przeżywania obecności Maryi w odniesieniu do Chrystusa i w zakorzenieniu w tajemnicy Trójcy Świętej.

Mówiono, że Ludwik jest ekscentrykiem, często niezważającym na opinie przełożonych czy możnych. Wszystko, co robił, czynił jednak tylko po to, by zanieść dobrą nowinę w każdy zakątek Francji, szczególnie ludziom najbiedniejszym i najsłabszym. Był bezgranicznie oddany Jezusowi i Jego Matce, zdeterminowany i bezkompromisowy, jeśli w grę wchodziło dobro jego ewangelizacyjnej misji.

Mimo upływu czasu napisany przez tego wielkiego świętego Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny wciąż porywa wiernych, prowadząc ich ku głębokiej pobożności maryjnej. Wiele osób decyduje się na powierzenie się Panu Jezusowi przez Jego Matkę i przystępuje do opracowanego przez św. Ludwika 33-dniowego, duchowego przygotowania do tego aktu. Nakładem Wydawnictwa e SPe ukazała się zawierająca ten program książka Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort.

Zainspiruj się ewangelizacyjnym zapałem niezwykłego świętego, by nabrać odwagi do głoszenia Słowa Bożego wbrew przeciwnościom losu i opiniom innych ludzi!
Renata Czerwińska jest z wykształcenia polonistką, z zawodu redaktorką, autorką wydanych przez Wydawnictwo e SPe książek Teresa z Avilli, Cuda świętych i Cuda polskich świętych.

Książka "Ludwik Maria Grignion de Montfort. Boży szaleniec, który uczy nas, jak zawierzyć się Maryi" - Renata Czerwińska - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2018 r. Cena 16.04 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Renata Czerwińska - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze - okładka książki

Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce...

ks. Piotr Glas, Tomasz P. Terlikowski
Produkty podobne:
Korespondencja rodzinna (1863-1885) - okładka książki

Korespondencja rodzinna (1863-1885)

Zelia Martin, Ludwik Martin