pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Głęboka przemiana serca w szkole Maryi. 31 medytacji

Autor książki:

ks. Ruotolo Dolindo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo M
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 130x190 mm
EAN: 9788380211179
ISBN: 978-83-8021-117-9
Data: 2018-10-26
16.56 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Szczególna więź łączyła ks. Dolindo nie tylko z Jezusem, ale również z Maryją, której był ogromnie oddany. Napisał mnóstwo komentarzy i dzieł mariologicznych, układał również modlitwy i hymny na Jej cześć. Komponował też pieśni maryjne i niemal nie rozstawał się z różańcem.

"Głęboka przemiana serca w szkole Maryi" to zbiór 31 medytacji powstałych na prośbę jednej z córek duchowych ks. Dolindo, jako inspiracje do modlitwy. Rozważania napisane pod natchnieniem Ducha Świętego, okazały się aktualne niezależnie od pory roku, upływającego czasu, czy zmieniających się okoliczności. Każde z nich ma formę swoistego dialogu pomiędzy ludzką duszą i Matką Bożą, w których Maryja pomaga modlącemu nie tylko poznać siebie, swoje słabości i piękno duszy, ale przede wszystkim rozbudza w nim coraz większą miłość do Jej Syna. Dzięki zapiskom ks. Dolindo dziś również i my możemy wsłuchać się i przyjąć do swego serca słowa Maryi: "Musisz ukryć się w Bogu. Bóg musi być prawdziwym życiem twojej duszy, głębokim pokojem twojego serca. Ukrycie się nie oznacza poniżenia. Ufaj Mu - On lituje się nad twymi winami i je odpuszcza, jeśli za nie żałujesz, ufając Jego miłosierdziu. On usuwa twoją nędzę, jeśli Ty oddajesz Mu się całkowicie. W twoich zmaganiach On cię pociesza i podtrzymuje, jeśli na Nim się wspierasz".

Książka "Głęboka przemiana serca w szkole Maryi. 31 medytacji" - ks. Ruotolo Dolindo - oprawa miękka - Wydawnictwo M. Książka posiada 144 stron i została wydana w 2018 r. Cena 16.56 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.