pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Boży influencer. 14 dni z bł. Carlo Acutisem

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 180 s.
Wymiar: 190x125 mm
EAN: 9788382010893
ISBN: 978-83-8201-089-3
Data: 2021-10-25
22.10  29.90  7.8 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis książki:

Nasz cel musi być nieskończony. Nieskończoność to nasza ojczyzna. Niebo czekało na nas od zawsze. (bł. Carlo Acutis)
10 października 2020 roku w bazylice św. Franciszka w Asyżu miała miejsce beatyfikacja Carla Acutisa. Od tego momentu miejsce to stało się celem licznych pielgrzymek z całego świata, a błogosławiony Carlo przez wielu został uznany za jednego z najważniejszych patronów młodego pokolenia. Liczę na to, że jego przykład pomoże młodym ludziom iść drogą wiary - tak o swym synu mówiła w jednym z wywiadów jego mama.

Odpowiadając na to życzenie i nawiązując do licznych wypowiedzi błogosławionego, ale także do świadectw o nim oraz homilii beatyfikacyjnej kard. Valliniego - autorzy tej książki objaśniają krok po kroku najważniejsze filary życia chrześcijańskiego, które dla bł. Carla Acutisa stały się drogą prowadzącą do nieba. Czternaście tekstów zebranych w tej publikacji przekonuje skutecznie, że przesłanie Bożego influencera jest dziś dla młodych chrześcijan aktualne i niezwykle atrakcyjne.

Ta nowocześnie zaprojektowana w pełnym kolorze książka może być doskonałym prezentem z okazji przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Błogosławiony milenials nie przestaje nas zadziwiać także po śmierci - jego coraz większa popularność na całym świecie to żywy dowód na to, że także dzisiaj chrześcijaństwo może być dla ludzi młodych cudowną przygodą i drogą do pełni życia. Polecam tę książkę bardzo serdecznie!
Jacek Wolan SP

Książka "Boży influencer. 14 dni z bł. Carlo Acutisem" - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 180 stron i została wydana w 2021 r. Cena 22.10 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]