pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Kontrola, controlling czy audyt. Istota i znaczenie w zarządzaniu...
książka:

Kontrola, controlling czy audyt. Istota i znaczenie w zarządzaniu organizacją

Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 237 s.
Wymiar: 160x225 mm
EAN: 9788380199125
ISBN: 978-83-8019-912-5
Data: 2018-09-13
33.52  36.23  2.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Kontrola, controlling czy audyt. Istota i znaczenie w zarządzaniu organizacją - Aleksandra Szejniuk - opis książki:

W monografii zaprezentowano rozważania dotyczące trzech kategorii: kontroli, controllingu i audytu. Są one niekiedy traktowane jako substytuty lub odrębne spojrzenia wspomagające zarządzanie, dlatego cenne jest wskazanie istoty każdej kategorii oraz przybliżenie podobieństw, różnic oraz narzędzi wykorzystywanych w zarządzaniu. Walorem opracowania jest zebranie wiedzy na temat tych kategorii, przedstawienie ich cech charakterystycznych, a także zaprezentowanie ewolucji celów. Publikacja przybliża i rozszerza wiedzę, wskazuje obszary zastosowania każdej kategorii. Tematyka opracowania jest aktualna, ważna i potrzebna zarówno dla teorii, jak i praktyki zarządzania.

Z recenzji dr hab. Haliny Czubasiewicz, prof. UG

 

 

Treść i jakość publikacji zaświadczają o wysokim poziomie naukowym i merytorycznym Autorki książki, która postawiony sobie cel naukowy, jakim jest pomoc czytelnikowi w zrozumieniu opisywanych problemów, trafnie sprecyzowała i opisała. Dzięki temu książka zyskuje wartości poznawcze i popularyzatorskie oraz stanowi ciekawy przekaz zarówno dla osób zajmujących się zarządzaniem, jak i dla sympatyków tej ważnej dziedziny z obszaru nauk społecznych.

Z recenzji prof. nadzw. dr hab. inż. Jerzego Zawiszy

Książka „Kontrola, controlling czy audyt. Istota i znaczenie w zarządzaniu organizacją” - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek.

Książka posiada 237 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Kontrola, controlling czy audyt. Istota i znaczenie w zarządzaniu..."
Produkty podobne: