pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zarządzanie wiedzą w warunkach globalnej współpracy przedsiębiorstw

Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 167x240 mm
EAN: 9788374418607
ISBN: 978-83-7441-860-7
Data: 2008-03-14
29.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Niniejsze opracowanie, zatytułowane "Zarządzanie wiedzą w warunkach globalnej współpracy przedsiębiorstw", jest jedną z trzech publikacji poświęconych problematyce prowadzenia działalności innowacyjnej w systemie gospodarczym poddanym wpływom procesów globalizacji. Praca koncentruje się na problematyce zarządzania wiedzą i kapitałem intelektualnym w kontekście zagadnień odnoszących się do ponadnarodowej współpracy przedsiębiorstw oraz transferu wiedzy i technologii.

Jesteśmy przekonani, że niniejsza publikacja znajdzie odbiorców zarówno wśród osób zgłębiających problemy najbardziej aktualnych zjawisk ekonomicznych z pobudek zawodowych, jak i tych, które poszukują omówień i analiz poświęconych bieżącym problemom życia gospodarczego z zamiarem rozwijania zainteresowań indywidualnych.

Zespół Redakcyjny

Książka "Zarządzanie wiedzą w warunkach globalnej współpracy przedsiębiorstw" - Jerzy Bogdanienko, Marcin Kuzel, Iwona Sobczak (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek. Cena 29.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.