pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Droga do zdrowia - okładka książki
Droga do zdrowia pozycja dostępna
Kamasutra w plenerze - okładka książki
Kamasutra w plenerze pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Joga prawdziwa. Praktyka Jogasutr drogą do szczęścia i duchowego spełnienia
książka:

Joga prawdziwa. Praktyka Jogasutr drogą do szczęścia i duchowego spełnienia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Samsara
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788365442642
ISBN: 978-83-6544-264-2
Data: 2017-08-30
pozycja niedostępna

Joga prawdziwa. Praktyka Jogasutr drogą do szczęścia i duchowego spełnienia - Jennie Lee - opis książki:

Inspirujący poradnik oparty na ośmiu członach jogi zawartych w traktacie Jogasutry
Jeśli dużo pracujesz, doświadcza cię choroba, masz problemy w związku, poświęcasz się rodzicielstwu, albo przeżywasz inne trudności - ta książka jest właśnie dla ciebie! Znajdziesz w niej proste i dostępne wskazówki, które nadadzą duchowego i świetlistego wymiaru twojemu codziennemu życiu.

Joginka Lennie Lee za pomocą prostych technik, wewnętrznych pytań i inspirujących twierdzeń otwiera czytelnika na niezwykły kontakt z wewnętrznym wymiarem boskości. Pozwala odkryć skuteczne metody na pozytywne myślenie, radzenie sobie ze stresem, usprawnienie komunikacji oraz budowanie nowych, dobrych nawyków. Poprzez dopasowanie starożytnej wiedzy wydobytej z kart Jogasutry do obecnych standardów oferuje formułę nieskończonego szczęścia, które jest na wyciągnięcie ręki.

Joga prawdziwa pokazuje niezwykłą ścieżkę, która nas prowadzi niczym kompas oraz jest wypełnieniem naszego wewnętrznego i zewnętrznego bytu.

- Nischella Joy Devi, autorka bestsellerowych książek o jodze
Ten piękny, mądry i niezwykle praktyczny poradnik o jodze jest przeznaczony do tego, żeby stać się klasyką.

- Leza Lowitz, autorka bestsellerowych książek o jodze
__
Jennie Lee - terapeutka, joginka, która swoją szeroką wiedzą na temat tej dziedziny dzieli się już od ponad siedemnastu lat. Dzięki technikom, które opisuje w książce pomogła rzeszom ludzi pokonać stany lękowe, depresje, żal, głębokie traumy, problemy ze skupianiem uwagi i kłopoty w związkach. Swoje działanie opiera na bazie Jogasutry. Pracuje dla Huffington Post, Mind Body Green, Yoga Therapy Today, Yoga Digest, Yogapedia, Gaia i wielu innych. Uwielbia wspinaczki i surfowanie. Mieszka z mężem i nastoletnim synem.

Książka „Joga prawdziwa. Praktyka Jogasutr drogą do szczęścia i duchowego spełnienia” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Samsara.

Książka posiada 280 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Joga prawdziwa. Praktyka Jogasutr drogą do szczęścia i duchowego spełnienia"