pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jezus do duszy. Modlitwy i immaginette o. Dolindo

Autor książki:

Joanna Bątkiewicz-Brożek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 120x180 mm
EAN: 9788366407466
ISBN: 978-83-6640-746-6
Data: 2021-03-05
22.69 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Sekret modlitwy ks. Dolindo Ruotolo
Ksiądz Dolindo Ruotolo mawiał, że modlitwa ma niezrównaną siłę. Jego głęboka, osobista relacja z Bogiem, którego nazywał najlepszym przyjacielem, zaowocowała powstaniem 220 tysięcy immaginette - małych obrazków, na których kapłan zapisywał słowa Jezusa do duszy lub Maryi do duszy.

Joanna Bątkiewicz-Brożek zebrała i opracowała wiele proroczych przesłań, które ks. Dolindo przekazywał wiernym za pomocą immaginette. Te poruszające słowa także dla nas mogą się stać duchowymi radami i konkretnymi wskazówkami do rozwiązania trudnych sytuacji.

W książce znajdziemy ponadto liczne modlitwy - między innymi o nawrócenie, o dobrą spowiedź, za kapłanów - które zostawił nam sługa Boży z Neapolu.

JOANNA BĄTKIEWICZ-BROŻEK - ur. w 1976 r., żona Grzegorza, mama Basi, Eli i Wojtka. Ukończyła filologię romańską na Uniwersytecie Jagiellońskim, studia podyplomowe z teologii na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego oraz Studium Postulatorskie przy Kongregacji ds. Świętych w Rzymie. Współpracuje z watykańskim portalem Vatican Insider. Autorka pierwszej biografii o. Dolindo, Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda nagrodzonej Feniksem w 2018 r. Od kilku lat bada życie sługi Bożego z Neapolu.

Książka "Jezus do duszy. Modlitwy i immaginette o. Dolindo" - Joanna Bątkiewicz-Brożek - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2021 r. Cena 22.69 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.