pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Piąta Ewangelia. Daj się poprowadzić Słowu
Tytuł książki:

Piąta Ewangelia. Daj się poprowadzić Słowu

Autor książki:

bp Grzegorz Ryś

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 239 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788366250970
ISBN: 978-83-66250-97-0
Data: 2020-04-10
Obniżka! 28.28  39.90  11.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ziemia Święta nazywana jest piątą Ewangelią.

Pielgrzymowanie i odkrywanie ojczyzny Jezusa przemawia do nas, uzupełniając obrazy biblijne oraz dając wyobrażenie o realiach, w których żył Chrystus.

Proponujemy, by w podróż po Ziemi Świętej wybrać się z charyzmatycznym i obdarzonym niezwykłym talentem oratorskim abp. Grzegorzem Rysiem.

Książka jest zapisem pielgrzymki, jaką Ksiądz Arcybiskup odbył, podążając śladami Zbawiciela.

We wszystkich tych miejscach, które znamy ze scen ewangelicznych, jako przewodnik snuje refleksje, wygłasza homilie, powołuje się na Pismo Święte i opatruje je swym komentarzem. Przy okazji podaje mnóstwo ciekawostek, odkrywa fascynujące, nieznane fakty oraz tajemnice ojczyzny Jezusa. Przede wszystkim jednak przybliża prawdy wiary i daje świadectwo obecności Boga.

Pozwólmy się poprowadzić Słowu i wsłuchajmy się w przepiękną narrację abp. Rysia, która będzie niezapomnianym komentarzem do Pisma Świętego.

Arcybiskup metropolita łódzki Grzegorz Ryś - niezrównany kaznodzieja i mówca potrafiący prostym językiem przekazać głębokie i poruszające treści. To kapłan, który nie boi się trudnych tematów i zawsze podchodzi do nich z ewangeliczną troską, za co cieszy się szczególnym szacunkiem oraz uznaniem wśród wiernych. Jego dewiza biskupia brzmi: Virtus in infirmitate, czyli „Moc w słabości".

Książka "Piąta Ewangelia. Daj się poprowadzić Słowu" - bp Grzegorz Ryś - oprawa miękka - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 239 stron i została wydana w 2020 r. Cena 28.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
bp Grzegorz Ryś - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Znać lub nie znać Jezusa - okładka książki

Znać lub nie znać Jezusa

bp Grzegorz Ryś
Produkty podobne:
Ewangelia na Twitterze - okładka książki

Ewangelia na Twitterze

ks. Janusz Chyła
Łagodność pastoralna - okładka książki

Łagodność pastoralna

Ryszard Hajduk CSsR