pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ksiądz Dolindo o cudach i uzdrowieniach
Tytuł książki:

Ksiądz Dolindo o cudach i uzdrowieniach

Autor książki:

Krzysztof Nowakowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374829212
ISBN: 978-83-7482-921-2
Data: 2018-09-01
9.37  12.90  3.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Dolindo Ruotolo - zmarły w 1970 roku włoski ksiądz przez lata ofiarnie posługiwał wiernym w Neapolu, nie tylko udzielając sakramentu pokuty, nauczając i głosząc codziennie nawet kilka kazań, lecz także skutecznie modląc się o Bożą łaskę oraz przekazując ludziom trafne i przemieniające serca słowa proroctw. W jednym z nich ksiądz Dolindo otrzymał polecenie Jezusa, by w modlitwie oddawać Mu wszelkie swoje problemy i trudności. Zaczerpnięte z tej modlitwy wezwanie "Jezu, Ty się tym zajmij" milionom wiernych otwarło drogę do prawdziwego zawierzenia Chrystusowi i otwarcia się na cuda, których Bóg chce dokonywać w życiu każdego człowieka. Jeśli jednak pragnie się na tę drogę wejść i pewnie nią kroczyć, konieczna jest współpraca z Bożą łaską poprzez wsłuchiwanie się w żywe słowo Boże, tak jak czynił to ksiądz Dolindo.

By pomóc czytelnikom w podążaniu drogą proroctw i przemyśleń tego niezwykłego Sługi Bożego, z pozostawionych przez niego licznych tekstów wybraliśmy te odnoszące się bezpośrednio do opisywanych w Piśmie Świętym cudów i uzdrowień. Opatrzone współczesnym, przystępnym komentarzem teologicznym i biblijnym, mogą stać się ożywiającą serce lekturą duchową i cenną wskazówką dla wszystkich tych, którzy także w swoim życiu pragną doświadczyć uzdrowienia duszy i ciała.

Warto skorzystać z podpowiedzi ojca Dolindo, jak przekazany mu przez Chrystusa prosty akt zawierzenia "Jezu, Ty się tym zajmij" mocą słowa Bożego dopełnić w swoim życiu, by Bóg mógł je naprawdę przemienić i uwolnić od codziennych trosk.

Książka "Ksiądz Dolindo o cudach i uzdrowieniach" - Krzysztof Nowakowski - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2018 r. Cena 9.37 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Krzysztof Nowakowski - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Różaniec zawierzenia z księdzem - okładka książki

Różaniec zawierzenia z księdzem Dolindo

Joanna Bątkiewicz-Brożek
Ks. Dolindo: Jezu, Ty się o mnie - okładka książki

Ks. Dolindo: Jezu, Ty się o mnie zatroszcz

Beata Legutko, Marta Wielek
Maryja i ks Dolindo - okładka książki

Maryja i ks Dolindo

Szymon Królikiewicz
Modlitwy zawierzenia - okładka książki

Modlitwy zawierzenia

ks. Dolindo Ruotolo
Produkty podobne:
Różaniec zawierzenia z księdzem - okładka książki

Różaniec zawierzenia z księdzem Dolindo

Joanna Bątkiewicz-Brożek
Maryja i ks Dolindo - okładka książki

Maryja i ks Dolindo

Szymon Królikiewicz