pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Słowo ma moc

Autor książki:

Łukasz Brus

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 200x130 mm
EAN: 9788367291965
ISBN: 978-83-6729-196-5
Data: 2023-04-21
38.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Dzisiejszy świat przesiąknięty jest strachem, hałasem i wieloma pokusami, dlatego często zapominamy o obecności Boga w Jego przemieniającym i niosącym prawdziwe odpowiedzi Słowie.

KSIĄDZ ŁUKASZ BRUS, znany rekolekcjonista, zebrał w swojej książce medytacje, komentarze i refleksje odnoszące się do wybranych fragmentów Ewangelii. Kapłan proponuje czytelnikom wspólną wędrówkę drogami Pisma Świętego i zachęca do zgłębiania mocy Słowa Bożego. Książka pomoże ci odczytać Słowo, które Bóg kieruje do ciebie każdego dnia, i zapoczątkować proces wzrastania w wierze, abyś mógł przynieść błogosławione owoce.

 

KS. ŁUKASZ BRUS – kapłan Archidiecezji Lubelskiej, od początku lat seminaryjnych związany z Ruchem Światło - Życie – Domowym Kościołem. Obecnie mieszka w Rzymie, gdzie studiuje duchowość na Uniwersytecie Gregoriańskim. Prowadzi kanał na You Tubie „Słowo ma Moc!” (@ksukasz Brus), gdzie umieszcza codzienny komentarz do Słowa Bożego.

 

„Każdy dzień bez Jezusa jest ryzykiem”, „zamknąć Boga w kościele oznacza z góry skazać się na doświadczenie piekła” oraz „diabeł też potrafi zaprosić do surowej ascezy” to tylko drobinki z gąszczu chwilami stawiających do pionu refleksji ks. Łukasza. Wiele z nich (często słucham ich na kanale „Słowo ma Moc!”) było dla mnie w trudnym czasie niemal ostatnią deską ratunku. Chwytałam się Słowa i nabierałam pewności, że nad wszystkim czuwa Tata. Rozbudź w sobie apetyt na Jego Słowo!

Don Luca (pod takim nickiem znany jest ks. Brus we Włoszech), przyjacielu duszy, dziękuję Ci za tę ksiazkę. Nad jej kartami unosi się zapach Boga!

JOANNA BĄTKIEWICZ - BROŻEK

 

 

Ksiądz Łukasz ma dar głoszenia, którym trafia do KAŻDEGO, wierzącego i niewierzącego, chodzącego do kościoła i stojącego poza nim, utwierdzonego w wierze i poszukującego.

KS. ŁUKASZ GOŁAS SAC

Książka "Słowo ma moc" - Łukasz Brus - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2023 r. Cena 38.65 zł. Zapraszamy na zakupy!