pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ks. Dolindo: Jezu, Ty się o mnie zatroszcz
Tytuł książki:

Ks. Dolindo: Jezu, Ty się o mnie zatroszcz

Autor książki:

Beata Legutko, Marta Wielek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo M
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 130x190 mm
EAN: 9788380433199
ISBN: 978-83-8043-319-9
Data: 2017-09-21
9.91  19.90  9.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ks. Dolindo: Jezu, Ty się o mnie zatroszcz - opis książki:

Ten włoski kapłan doświadczał spotkań z Jezusem przez wiele lat, Spisywał je w swoim dzienniku. Podczas jednego z objawień Jezus przekazał mu słowa niezwykłej modlitwy, która dzisiaj jest niezwykle popularna - „Jezu, Ty się tym zajmij”.

Książka opowiada o życiu i doświadczeniach tego niezwykłego kapłana, którego niezwykle cenił Ojciec Pio. Oparta jest na „Autobiografii”, którą ks. Dolindo spisał na życzenie spowiednika. Pokazuje więc jego niezwykłe doświadczenia i wizje z jego perspektywy: co czuł, gdy doświadczał bilokacji? jak wyglądały jego spotkania z Jezusem? w jaki sposób przewidywał losy ludzi napotkanych na swojej drodze? Publikacja porusza też polski wątek jego biografii, związany z przepowiednią dotyczącą Jana Pawła II.

W książce przytoczona jest modlitwa zawierzenia „Jezu, Ty się tym zajmij” a także ułożona przez ks. Dolindo nowenna oddania się woli Bożej oraz szereg innych jego modlitw, refleksji, wskazówek - wśród nich takie, których jeszcze polski czytelnik nie zna.

Książka "Ks. Dolindo: Jezu, Ty się o mnie zatroszcz" - Beata Legutko, Marta Wielek - oprawa miękka - Wydawnictwo M. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2017 r. Cena 9.91 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]