pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jesteś kozak! Uwierz w siebie i zacznij żyć pełnią życia

Autor książki:

Jen Sincero

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788328328815
ISBN: 978-83-2832-881-5
Data: 2017-06-13
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Zastanów się, czego chcesz od życia... A potem weź sprawy we własne ręce!
Co czujesz, kiedy oglądasz w telewizji reportaż ze zdobycia K2 albo igrzyska olimpijskie? A kiedy słuchasz kogoś, kto z pasją opowiada o swoim zrealizowanym marzeniu? Czy nie towarzyszy Ci wówczas myśl, że każdego dnia bezpowrotnie tracisz kawałek swojego życia, podczas gdy możesz sięgnąć po znacznie więcej? A przecież to możliwe! Możesz stać się najlepszą wersją siebie, przestać wreszcie myśleć o sobie w kategoriach nieudacznika i zdobyć to, na czym najbardziej Ci zależy. Musisz tylko podjąć w końcu DECYZJĘ oraz wysiłek, który pozwoli Ci wcielić w życie Twoje postanowienia.

Poradnik Jen Sincero, który jest przykładem działania tej strategii, pomoże Ci na początku drogi. Ten zabawny, inspirujący i całkowicie nieformalny przewodnik podpowie Ci, jak uwolnić Twoją energię, obudzić się z Wielkiej Drzemki i zacząć słuchać wewnętrznego głosu. Zobaczysz, jak zacząć świadomie używać własnego umysłu i ciała, pielęgnować w sobie poczucie miłości własnej i przestać się wstydzić. Odkryjesz, że wprawdzie nie jesteś ideałem, ale to nie jest powód do rozpaczy, pieniądze nie śmierdzą, a każdy lęk można pokonać. Wejdź na drogę poszukiwaczy szczęścia, a znajdziesz je za pierwszym zakrętem!
"Pierwszą rzeczą, o którą Cię poproszę, jest to, żebyś uwierzył, że żyjemy w świecie nieograniczonych możliwości".

Książka "Jesteś kozak! Uwierz w siebie i zacznij żyć pełnią życia" - Jen Sincero - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2017 r.