pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak sprzedawać, żeby chcieli kupować

Autor książki:

Dale Carnegie

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 140x208 mm
EAN: 9788383224602
ISBN: 978-83-8322-460-2
Data: 2023-01-16
34.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

W tym samym roku, w którym Titanic zderzył się z górą lodową, Dale Carnegie zaczął prowadzić zajęcia z wystąpień publicznych na nowojorskim Harlemie. Obydwa te wydarzenia wywarły wpływ na losy wielu ludzi. Dziś tragiczny rejs Titanica jest zaledwie jedną z wielu historii z przeszłości, a książki Carnegiego w dalszym ciągu "pomagają innym uświadomić sobie własne ukryte moce" i ułatwiają nadawanie życiu sensu. Dotyczy to również sfery biznesowej, zwłaszcza sprzedaży. Bo przecież bez dobrej sprzedaży sukces przedsiębiorstwa stoi pod znakiem zapytania.

Dzięki tej książce przyswoisz ponadczasowy model sprzedaży opracowany przez amerykańskiego pisarza. Zaczniesz stosować zasady, które sprawdzają się nie tylko w działalności biznesowej, ale i w życiu osobistym. Zrozumiesz, dlaczego tak ważne są relacje z klientem i będziesz nimi skutecznie zarządzać. Nabędziesz kompetencji potrzebnych na każdym etapie transakcji, by zyskać zaufanie i szacunek partnerów w biznesie. Rozwiniesz umiejętności wpływania na nabywców, rozumienia ich oczekiwań, a także wykorzystywania sprawdzonych zasad rządzących więziami międzyludzkimi. W tej książce wyniki odkrywczych badań naukowych przeplatają się z doświadczeniami najlepszych praktyków. W efekcie lektury szybko zwiększysz zyski ze swojej sprzedaży i... staniesz się spełnioną, szczęśliwą osobą!
Poznaj i stosuj złote zasady Dalea Carnegiego:
zadbaj o zaufanie w relacjach z innymi
przekonuj innych do swojego sposobu myślenia
bądź liderem
spraw, by inni z przyjemnością robili to, czego oczekujesz!

Książka "Jak sprzedawać, żeby chcieli kupować" - Dale Carnegie - oprawa miękka - Wydawnictwo one press. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2023 r. Cena 34.62 zł. Zapraszamy na zakupy!