pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak jeść by Zdrowo Żyć

Autor książki:

Robert Jarząbkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Psychoskok
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788381191869
ISBN: 978-83-8119-186-9
Data: 2018-06-25
27.69 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Książka przedstawia ogromny wpływ właściwego odżywiania na zdrowie człowieka, zapoznaje i przestrzega przed złymi nawykami żywieniowymi oraz wykazuje rodzaje niebezpiecznych grup produktów. W treści, w możliwie najprostszy sposób opisana została podstawowa, niezbędna i możliwie najbardziej aktualna obecnie, wiedza na temat żywności i potrzeb ludzkiego organizmu w tym zakresie. Intencją autora było nie tylko przekazanie niezbędnych informacji o odżywianiu, ale przede wszystkim wykazanie za pomocą zamieszczonych przykładów i analiz, że stosując jedynie właściwą dietę możemy zaopatrzyć organizm we wszystkie niezbędne mu do zachowania długiego zdrowia składniki. Zamieszczona w książce dieta powinna stać się podstawowym kierunkowskazem sposobu odżywiania w większości domów. Nie wymaga ona radykalnych zmian w sposobie przygotowywania posiłków i dobierania składników, ale została przez autora w pełni uzasadniona za pomocą zamieszczonych obliczeń.

Książka skierowana do osób poszukujących sposobu na zdrowe odchudzanie oraz jest niezbędna dla wszystkich zainteresowanych zdrowym trybem życia.

Książka "Jak jeść by Zdrowo Żyć" - Robert Jarząbkiewicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Psychoskok. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2018 r. Cena 27.69 zł. Zapraszamy na zakupy!