pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Finanse publiczne a kryzys ekonomiczny

Autor książki:

Agnieszka Alińska, Bogusław Pietrzak

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: CeDeWu
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 158 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788375563696
ISBN: 978-83-7556-369-6
Data: 2011-03-30
29.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ostatni kryzys ekonomiczny unaocznił problemy finansów publicznych nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Europy czy świata. Z pełnym przekonaniem należy stwierdzić, że zagadnienia będące przedmiotem zainteresowania Autorów recenzowanej monografii są niezwykle aktualne i ważne. Dyskusja, w której poruszone są istotne światopoglądowe i ideowe kwestie w zderzeniu z oczekiwaniami oraz możliwościami finansów publicznych jest bez wątpienia konieczna. Nie da się dziś uciec od rozważań odnoszących się do problemu narastającego zadłużenia publicznego, spadających wartości dochodów, czy wzrastających wydatków publicznych. W tym świetle, można odczytać treści zawarte w niniejszej publikacji - prowokujące do przemyśleń i odwołujące się do kluczowych pytań.
Wartość tej pozycji jest dodatkowo wzmocniona przez fakt, że Autorami są wybitni i cenieni ekonomiści, specjalizujący się w problematyce finansów publicznych. Zapoznałem się z treścią wszystkich zamieszczonych tu opracowań z dużym zainteresowaniem i sądzę, że niniejsza książka znajdzie szerokie grono Czytelników.
Dr Grzegorz Gołębiowski Szkoła Główna Handlowa w Warszawie Wicedyrektor w Biurze Analiz Sejmowych

Książka "Finanse publiczne a kryzys ekonomiczny" - Agnieszka Alińska, Bogusław Pietrzak (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo CeDeWu. Książka posiada 158 stron i została wydana w 2011 r. Cena 29.71 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.