pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Ambitna Emilka (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2023
EAN: 9788383343471
Data: 2023-06-12
23.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Emilia jest najlepszą tanatokosmetolożką w mieście. Lubi swoją pracę w zakładzie pogrzebowym, jednak ma większe ambicje. Jej życie zmienia się w komedię pomyłek, kiedy nagle umiera szef firmy, a jego żona z dnia na dzień chce zamknąć interes. Tymczasem na You Tubie trafia kontrowersyjny filmik z Emilią w roli głównej, a do domu niespodziewanie wraca ojciec dziewczyny, który właśnie wyłudził odszkodowanie od niemieckiego pracodawcy.

Czy Emilce uda się zostać gwiazdą disco polo i uporać z bandą patologicznych nierobów z własnej rodziny Lekka i zwiewna powieść, w której dramat miesza się z farsą i czarnym humorem.

***

Komedia podszyta grozą A może tragedia w komicznym wydaniu W każdym razie komedia! Ludzka! I tak jak zawsze u Zuzanny Arczyńskiej z gorzkim, bardzo życiowym podtekstem. Gwarantowany śmiech przez łzy albo przez zaciśnięte zęby. A jednak śmiech! Szczerze polecam - Iwona Banach.

Audiobook „Ambitna Emilka (CD mp3)” - Wydawca: Storybox. Cena 23.31 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.