pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Dzielenie się mądrością czasu
Tytuł książki:

Dzielenie się mądrością czasu

Autor książki:

Franciszek

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 176 s.
Wymiar: 240x310 mm
EAN: 9788327716163
ISBN: 978-83-2771-616-3
Data: 2018-11-09
28.70  44.90  16.2 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Mądrość przychodzi z wiekiem
Oni najlepiej rozumieją, że życie czasem się komplikuje. Gdy popełniamy błąd, stają przy nas. Osoby starsze to nieocenieni doradcy. Upływający czas zabrał im młodość, lecz dał mądrość.

Ta jedyna w swoim rodzaju książka powstała dzięki pomysłowi Franciszka. Papież zaprosił ludzi starszych, by tak jak on podzielili się własnym doświadczeniem. Constance Caruso, która przez lata myślała, że nie ma niczego, co mogłaby dać innym, przekonuje, że nie warto wciąż analizować niepowodzeń, ale brać je za dobrą monetę. Trzeba kochać, mówi Maria Śmiałowska - jedna z trojga polskich bohaterów tej książki - bo patrząc z perspektywy czasu, żałuje się tylko braku miłości. Wiara we własne siły i cierpliwe podążanie za wewnętrznym przekonaniem przynosi efekt, podkreśla Martin Scorsese - reżyser, który odniósł światowy sukces.

Każda z tych kilkudziesięciu historii została napisana przez życie. Zawarta w nich mądrość daje siłę do odważnego mierzenia się z każdym dniem.

Franciszek potrafi dzielić się mądrością czasu. Pokazał to w książce Dzieci piszą listy, papież Franciszek odpowiada, która w Polsce stała się bestsellerem. Teraz wspólnie ze swoimi przyjaciółmi udowadnia, że starość jest piękna i może wesprzeć młodość w jej szaleństwach, radościach i porażkach.

Stawiasz sobie ważne pytania?
Otwórz tę książkę!
Jest pełna dobrych podpowiedzi.

Książka "Dzielenie się mądrością czasu" - Franciszek - oprawa twarda - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 176 stron i została wydana w 2018 r. Cena 28.70 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Franciszek - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Nieplanowane - okładka książki

Nieplanowane

Abby Johnson
Produkty podobne:
O życiu konsekrowanym - okładka książki

O życiu konsekrowanym

Jan Paweł II, Benedykt XVI, Franciszek
Nieporadnik małżeński - okładka książki

Nieporadnik małżeński

Jerzy Grzybowski