pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Diabeł jakiego nie znacie. Rozpoznawanie zła i sprzeciwianie się mu...
Tytuł książki:

Diabeł jakiego nie znacie. Rozpoznawanie zła i sprzeciwianie się mu w codziennym życiu

Autor książki:

Louis J. Cameli

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dehon
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 266 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788375192629
ISBN: 978-83-7519-262-9
Data: 2014-07-18
26.11  35.00  8.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
W książce ks. Cameli, znany duszpasterz z archidiecezji Chicago, maluje niepokojący portret diabła - groźnego przeciwnika Boga i człowieka, który działa w cichy i dyskretny sposób. Ksiądz Cameli odsłania taktykę diabła: zwodzenia, dzielenia, dywersji i zniechęcania, w indywidualnym życiu człowieka, a także w życiu społecznym. Autor pokazuje, jak w pogłębionej przyjaźni z Bogiem można przeciwstawić się działaniom Złego.

Napisana w nadzwyczaj przystępny sposób, poparta rozsądnym duszpasterskim zmysłem obserwacyjnym książka, wcale nie skupiona na fascynacjach okultyzmem, lecz poświęcona sposobom radzenia sobie ze zwodniczymi i zniechęcającymi wpływami zła, które napotykamy na co dzień. Rzetelna lektura duchowa.

Donald Senior (CP) przewodniczący Katolickiej Unii Teologicznej Ksiądz Louis Cameli umiejętnie, jak na doświadczonego kierownika duchowego przystało, demaskuje powszednie działania diabła i pokazuje nam, w jaki sposób nowy wgląd w Pismo Święte oraz pogłębiona przyjaźń z Jezusem Chrystusem wzmacniają naszą wytrwałość w podróży ku Ojcowskiej Tajemnicy Boga Agnes Cunningham SSCM emerytowana profesor seminarium w Mundelein Książka Louisa Camelego posłuży kaznodziejom oraz kierownikom duchowym jako pomoc w tropieniu zgubnych działań diabła, zarówno w odniesieniu do życia jednostek, jak i wydarzeń o skali globalnej.

Daniel Coughlin były kapelan Izby Reprezentantów USA Louis J. Cameli jest kapłanem archidiecezji chicagowskiej. Święcenia otrzymał w 1969 roku. Jest związany z Uniwersytetem Najświętszej Marii Panny i seminarium w Mundelein, gdzie pełnił wiele funkcji, m.in.: profesora teologii duchowości, kierownika życia duchowego, a także przewodniczącego Wydziału Teologii Kościoła. Ksiądz Cameli założył Oficjum ds. Formacji Stałej Księży Archidiecezji i kierował nim, służył również jako duszpasterz w parafii Boskiego Zbawiciela w Norridge w Illinois. Otrzymawszy z rąk kardynała Francisa George a nominację na stanowisko Delegata Arcybiskupa ds. Formacji i Misji, ks. Cameli służy placówkom archidiecezji jako konsultant teologiczny. Posiada tytuł doktora teologii, uzyskany na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie.

Książka "Diabeł jakiego nie znacie. Rozpoznawanie zła i sprzeciwianie się mu w codziennym życiu" - Louis J. Cameli - oprawa miękka - Wydawnictwo Dehon. Książka posiada 266 stron i została wydana w 2013 r. Cena 26.11 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Pustynia w mieście - okładka książki

Pustynia w mieście

Carlo Carretto
Po drugiej stronie - okładka książki

Po drugiej stronie

Michael H. Brown
Modlitewnik. Św. Juda Tadeusz. - okładka książki

Modlitewnik. Św. Juda Tadeusz. Patron od spraw...

o. Stanisław M. Kałdon OP (red.)
O naśladowaniu Chrystusa - okładka książki

O naśladowaniu Chrystusa

Tomasz a Kempis
Niekochana miłość - okładka książki

Niekochana miłość

Józefa Menendez
Produkty podobne:
Nawrócenie diabła - okładka książki

Nawrócenie diabła

Gerard Bessiere
Diabeł woli Świętych - okładka książki

Diabeł woli Świętych

Jacqueline Kelen
Piękny Banita - okładka książki

Piękny Banita

John Eldredge