pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Pierwsza spowiedź twojego dziecka
Tytuł książki:

Pierwsza spowiedź twojego dziecka

Autor książki:

Rosemary Gallagher

Dane szczegółowe:
Wydawca: Homo Dei
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 20 s.
Wymiar: 168x142 mm
EAN: 9788360998625
ISBN: 978-83-60998-62-5
Data: 2010-02-23
7.15  9.00  1.85 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Ta niewielka publikacja (wydanie broszurowe) pokazuje niezastąpioną rolę rodziców w przygotowaniu dziecka do pierwszej w życiu spowiedzi. Ich zadaniem jest dzielenie się z dzieckiem swoim doświadczeniem spowiedzi, a także wprowadzenie go na drogę nieustannej pracy nad sobą. Dlatego akcentuje potrzebę pogłębienia, rozumienia i przeżywania spowiedzi przez ojców i matki. Przeznaczona dla rodziców broszura jest znakomitym uzupełnieniem katechezy przygotowującej do uroczystości Pierwszej Komunii Świętej ich dziecka.

Proste i niebanalne wprowadzenie w przeżywanie sakramentu pojednania oraz bogata szata graficzna (broszura została opublikowana w pełnym kolorze) nie są jedynymi jej zaletami. Cenne jest również to, że podejmuje ona szereg ważnych pytań, jak choćby "Mój mąż mówi, że on już nie wierzy w Boga. Jak mogę go przekonać?” "Wiara, której uczy się mój syn, wydaje się inna niż ta, jakiej uczyłem się jako dziecko. To sprawia mi sporo kłopotu...” "Bardzo mi przykro, że moja córka w tak młodym wieku jest wprowadzana w sprawę spowiedzi. To dobra dziewczynka i mówienie jej, że grzeszy, wydaje mi się destrukcyjne i szkodliwe” itp.

Książka "Pierwsza spowiedź twojego dziecka" - Rosemary Gallagher - oprawa miękka - Wydawnictwo Homo Dei. Książka posiada 20 stron i została wydana w 2010 r. Cena 7.15 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Rosemary Gallagher - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Ćwiczenia Ignacjańskie - okładka książki

Ćwiczenia Ignacjańskie

Paolo Dezza SJ
Dawid. Medytacje biblijne - okładka książki

Dawid. Medytacje biblijne

Stanisław Biel SJ
Msza Święta - okładka książki

Msza Święta

Adrienne von Speyr
Produkty podobne:
Rachunek sumienia z ojcem Jordanem - okładka książki

Rachunek sumienia z ojcem Jordanem

o. Piotr J. Śliwiński OFMCap