pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Droga życia

Autor książki:

Agata Awlam

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788381477925
ISBN: 978-83-8147-792-5
Data: 2020-09-25
29.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Wzruszająca opowieść o miłości, wierze i sile wybaczania.

Życie Katherine nigdy nie było usłane różami. Zaraz po narodzinach została odebrana matce i oddana na wychowanie obcej rodzinie. Nieświadoma swoich prawdziwych korzeni, dziewczyna powoli wkracza w dorosłość, rozpoczyna studia i znajduje pierwszą pracę. Zrządzenie losu sprawia, że wkrótce pozna swoją rodzoną matkę, a także mężczyznę, z którym będzie mogła stworzyć dom, o jakim zawsze marzyła. Katherine ma nadzieję, że oto rozpoczyna się nowy, najszczęśliwszy rozdział w jej życiu, ale Bóg ma wobec niej inne plany...

Powieść Agaty Awlam to nie tylko poruszająca historia o miłości, która może odmienić nasze życie, ale również przewodnik w trudnej podróży nazywanej życiem. Przewodnik, który daje nadzieję, koi zszargane trudną codziennością nerwy i pobudza do zmian.

Usiadł na ławce obok Katherine, zdjął z siebie kurtkę i zarzucił ją na ramiona dziewczyny. Kiedy to zrobił, spojrzała na niego i szeptem podziękowała. Chłopak uśmiechnął się i zapytał:
– Dlaczego płaczesz?
Dziewczyna otarła ręką łzy i odpowiedziała:
– Bo cały świat wywrócił mi się do góry nogami.

– Hm… może nie jest aż tak źle, jak ci się wydaje, ale nie mogę tego ocenić, dopóki nie powiesz mi, co konkretnie się stało...

– Mam ci się zwierzyć? Przecież w ogóle się nie znamy.

– I w czym to przeszkadza? Uwierz, czasem łatwiej jest zwierzyć się obcej osobie niż komuś bliskiemu. Ale oczywiście do niczego nie będę cię zmuszał.

Katherine, po chwili namysłu, powiedziała:
– Dobrze, powiem ci, co się stało.

Książka "Droga życia" - Agata Awlam - oprawa Miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2020 r. Cena 29.22 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.