pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

I znowu cię zobaczę

Autor książki:

Agata Przybyłek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 432 s.
EAN: 9788366736764
ISBN: 978-83-6673-676-4
Data: 2021-03-22
26.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Agata Przybyłek przedstawia romantyczną historię, która z pewnością Was zaskoczy. I znowu cię zobaczę to wzruszająca opowieść o drugich szansach, wybaczaniu i potężnej sile miłości.

Gdy Tamara została sama z dziećmi, dwa lata zmagała się z żałobą po stracie męża, nim w końcu postanowiła na nowo otworzyć się na życie. Przystojny i szarmancki Wiktor niemal od razu skradł jej serce, lecz po kilku spotkaniach kobieta odkryła ze smutkiem, że więcej ich dzieli, niż łączy. Jednak mężczyzna nie daje za wygraną?
Niedaleko Tamary mieszka Paweł, który z przyjemnością wykonuje u sąsiadów drobne prace remontowe. Mężczyzna jakiś czas temu porzucił życie w mieście i kierowany porywem serca kupił dom na wsi. Zrozumiał, że kariera i praca, które kiedyś były dla niego najważniejsze, nie są celem w życiu. I tak poznaje Tamarę, a ta zaczyna darzyć go sympatią. Paweł czuje się zobowiązany, by chronić samotną kobietę i jej rodzinę, tylko czy zbierze się na odwagę, by wyznać im całą prawdę o sobie?
Tamara wkrótce przekona się, czy był jej w życiu pisany tylko jeden ukochany mężczyzna. Czy można dwa razy oddać komuś serce?

Książka "I znowu cię zobaczę" - Agata Przybyłek - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.46 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.