pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Dni naszego życia cz. 1
Tytuł książki:

Dni naszego życia cz. 1

Autor książki:

Małgorzata Mikos

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 356 s.
Wymiar: 242x123 mm
EAN: 9788381470773
ISBN: 978-83-8147-077-3
Data: 2018-09-17
25.16  34.00  8.84 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"Podróże do przeszłości bywają bolesne, ale czasem to właśnie one najsilniej trzymają nas przy życiu... Wkrótce przekona się o tym młoda Dziewczyna, która od poznanego przypadkowo osiemdziesięciolatka usłyszy prawdziwą opowieść o życiu pełnym pasji, miłości i oddania. Stając się jego jedyną powierniczką, niespodziewanie wkroczy do intymnego świata, gdzie dzień po dniu będzie mogła uczestniczyć w najszczerszych wyznaniach: pięknych i okrutnych zarazem. Dokąd doprowadzi obojga bohaterów ta trudna, przebyta wspólnie droga?
"Dni naszego życia" to poruszająca opowieść o przyjaźni, która rodzi się wtedy, gdy najmniej się jej spodziewamy.

To opowieść o wielkiej miłości, jaka nie miała prawa się wydarzyć. Jej bohaterowie już odeszli, a ich uczucie wciąż żyje w listach, przedmiotach i miejscach, gdzie wcześniej się pojawiali. Są obecni na nagraniach z dyktafonu i na zapisanych przeze mnie kartkach w notesie.

Historia opowiedziana ich słowami, zapisana ich myślami i odczuciami. Zachowana z jak największą dokładnością, nawet z tą niewidzialną magią unoszącą się w powietrzu. Niesamowita baśń o dwóch zakochanych w sobie istotach. Taka, która zdarza się raz na milion serc i łączy dwa serca w jedno. Na zawsze.

Słodko-gorzka opowieść Małgorzaty Mikos wyzwala wiele pytań dotyczących celu naszego życia i przemijania. Ta uniwersalna historia nie pozostawi nikogo obojętnym na emocje, jakie serwuje autorka. Przeczytałam jednym tchem!
Wioleta Sadowska, subiektywnieoksiazkach.pl
Nie mogę wyjść z podziwu, że Małgorzata Mikos w tak pięknych słowach ujęła wszystko to, co ważne. Pięknie napisana powieść, która wzrusza, powoduje uśmiech na ustach, ale i smuci. Zdecydowanie polecam i czekam na następną część!
Angelika Ślusarczyk, tylkomagiaslowa.blogspot.com
Książka "Dni naszego życia" uświadamia nas, że życie mamy jedno i szans na jego powtórzenie nie ma. Ukazuje, jak cenna i piękna jest miłość, która potrafi ukoić najgorszy ból. To historia o stracie, ale i nadziei, o tym, że nigdy nie jest za późno na naprawę błędów.

Aneta Robak, czytamitu.blogspot.com
Historia, która unika utartych schematów, wciąga swą epicko-liryczną nutą i przywołuje sentymentalne wspomnienia. Nic nie dzieje się przez przypadek, a opowieści o prawdziwym życiu są tymi najpiękniejszymi.

Agnieszka Krizel, nietypowerecenzje.blogspot.com"

Książka "Dni naszego życia cz. 1" - Małgorzata Mikos - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 356 stron i została wydana w 2018 r. Cena 25.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Małgorzata Mikos - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Poławiaczka dusz - okładka książki

Poławiaczka dusz

Teresa E. Opoka
Pokrzyk - okładka książki

Pokrzyk

Katarzyna Puzyńska
Ziarna wolności. Tom 2 - okładka książki

Ziarna wolności. Tom 2

Marcin Chyczewski
Wianek z lauru - okładka książki

Wianek z lauru

Agnieszka Olszanowska
Czerwony Pająk - okładka książki

Czerwony Pająk

Katarzyna Bonda
Produkty podobne:
Liczone w latach - okładka książki

Liczone w latach

Joanna Chodak
Smak szczęścia - okładka książki

Smak szczęścia

Klaudia Kopiasz
Wiedźma - okładka książki

Wiedźma

Jude Deveraux