pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Inny początek. Adopcja, piękno powtórnych narodzin

Autor książki:

Honorata Wójcik-Tuliszka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 150 s.
Wymiar: 120x190 mm
EAN: 9788381472333
ISBN: 978-83-8147-233-3
Data: 2019-01-22
21.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Poruszająca opowieść o tym, że miłość macierzyńska niejedno ma imię
Mówi się, że nie ma miłości silniejszej i piękniejszej niż macierzyńska. Że tylko ona może nadać prawdziwy sens życiu. Ale co zrobić, gdy upragniony moment, w którym dwoje kochających się ludzi zostaje rodzicami, nie nadchodzi, a każdy kolejny dzień jest pełen ogromnej tęsknoty i przypomina o tym, że wkrótce może być za późno?
Bohaterka "Innego początku" próbuje oswoić się z bolesną myślą, że nigdy nie będzie jej dane urodzić dziecka. I wtedy pojawia się słowo "adopcja", a wraz z nim cała masa pytań. Czy to naprawdę jedyne rozwiązanie? Czy się uda? A co, jeśli nie?... To jedno słowo staje się początkiem długiej, niezwykle trudnej drogi. Drogi, podczas której co chwilę pojawiać się będą strach, niemoc i niepewność. A jednak na jej końcu czeka coś, o co warto zawalczyć... Nieopisana radość i spełnienie, jakie daje pojawienie się w życiu tego upragnionego Małego Człowieka, który jest dopełnieniem wszystkiego i swojego rodzaju ratunkiem. Poczucie, że daje się szczęście dziecku, które w swojej biologicznej rodzinie tego szczęścia zaznać nie mogło. I pewność, że to była ta właściwa droga.

Książka "Inny początek. Adopcja, piękno powtórnych narodzin" - Honorata Wójcik-Tuliszka - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 150 stron i została wydana w 2019 r. Cena 21.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.