pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Wariatka

Autor książki:

Agnieszka Chrzan

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 162 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788380837355
ISBN: 978-83-8083-735-5
Data: 2017-11-08
17.99  24.00  6.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wariatka Agnieszki Chrzan to niezwykła opowieść o wkraczającej w dorosłość Ani. Główna bohaterka jest tuż przed maturą, do której chce się rzetelnie przygotować, ale musi jednocześnie borykać się z problemami osobistymi - nieobecnością ojca, który rozstał się z jej matką i nie utrzymuje z córką kontaktu, oraz niełatwą relacją z ukochanym chłopakiem. Pewnego dnia Anna poznaje tajemniczego Wilhelma, wówczas jej świat zaczyna się zmieniać. Coraz bliższa znajomość z mężczyzną, zdająca się przypominać baśniową historię, przynosi całkiem inne zakończenie, niż wszyscy mogliby się spodziewać...

Autorka z niezwykłym wyczuciem opisuje trudności związane z końcem dzieciństwa i początkiem dorosłości, ale jej książka to nie tylko doskonała historia o wrażliwej nastolatce - to także mądra opowieść o tym, jak radzić sobie z pierwszymi poważnymi życiowymi problemami.

Młoda kobieta, nie mogąc doczekać się spotkania, prędko stawiała kroki po zarośniętych trawą podkładach szynowych starego toru kolejowego. Wilhelma rozpoznała z daleka. Stał sam na starym, zardzewiałym moście, opierając się o betonowy murek i wpatrując w biegnące w wąwozie tory. Zwolniła kroku, czując, że nogi lekko się pod nią uginają. Radość mieszała się w niej ze strachem, serce waliło jak oszalałe, a do tego dołączyło uczucie trzepotu motylich skrzydeł w brzuchu.

- Niedobrze? - szepnęła Ania sama do siebie. - Chyba się zakochałam?

Książka "Wariatka" - Agnieszka Chrzan - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 162 stron i została wydana w 2017 r. Cena 17.99 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Stara wariatka - okładka książki

Stara wariatka

Agnieszka Nietresta-Zatoń
Piwonia, niemowa, głosy - okładka książki

Piwonia, niemowa, głosy

Krzysztof Gedroyć
Taniec zegara - okładka książki

Taniec zegara

Anne Tyler