pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Biblioteka o Północy

Autor książki:

Matt Haig

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 398 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788382022490
ISBN: 978-83-8202-249-0
Data: 2021-06-15
31.95  42.90  10.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Mądra, przejmująca i podnosząca na duchu opowieść o żalu, nadziei i drugiej szansie
Gdzieś poza krańcami wszechświata znajduje się biblioteka wypełniona niezliczoną liczbą książek, z których każda jest historią innej rzeczywistości. Wszyscy czasami zastanawiamy się, jak inaczej mogłoby wyglądać nasze życie, ale co wówczas, gdyby to naprawdę było możliwe? Co, gdybyśmy zyskali okazję wejścia do takiej biblioteki i przekonania się na własnej skórze, czy jakieś inne życie byłoby rzeczywiście bezwarunkowo lepsze?
Nora Seed staje w obliczu takiej właśnie szansy. Kiedy śmierć kota okazuje się ostatnią kroplą, która przepełnia czarę, postanawia rozstać się z tym światem i... trafia do Biblioteki o Północy. Otrzymuje możliwość nowego życia i dokonania innych niż dotąd wyborów - może wybrać inny kraj zamieszkania, uratować związek z narzeczonym, zrealizować marzenie o zostaniu glacjolożką. Każdy taki wybór to nowa przygoda, w trakcie której Nora musi odkryć, co tak naprawdę składa się na satysfakcjonujące życie. A przede wszystkim musi znaleźć odpowiedź na najważniejsze pytanie: co sprawia, że w ogóle warto żyć?
Pasjonująca, krzepiąca lektura... Wizja nieograniczonych możliwości, nowych dróg, nowego życia, które jest dla nas gdzieś dostępne. Biblioteka o Północy pokazuje nam w tych trudnych, niespokojnych czasach, że możemy żyć inaczej, tak, jak chcemy.

The New York Times
Piękna bajka, współczesny odpowiednik filmu To wspaniałe życie, niesamowicie aktualna, ukazująca się w okresie, kiedy wszyscy utknęliśmy w świecie, który chcielibyśmy zmienić.

Jodi Picoult, autorka powieści Bez mojej zgody
NAGRODA PORTALU GOODREADS ZA NAJLEPSZĄ POWIEŚĆ 2020 ROKU

Książka "Biblioteka o Północy" - Matt Haig - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 398 stron i została wydana w 2021 r. Cena 31.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]