pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Porażki marek Największe wpadki rekinów biznesu cz. 4. Zmęczone marki. Seria: Audioteka biznesu

autor:

Matt Haig

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bellona
Rok wyd.: 2009
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 9788360339480
Data: 2009-05-27
12.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

W cyklu Porażki marek przedstawiamy najbardziej spektakularne wpadki rekinów biznesu! żadna marka nie trwa wiecznie i kiedyś zapewne padnie. Niektóre odchodzą z wielkim hukiem inne żałośnie kwiląc. Nie wydaje sie prawdopodobne, by takie marki jak Coca-Cola czy Mc Donalds mialy jutro zniknac. Jednak wiele najsilniejszych marek ostatniego stulecia wyglada już na bardzo zmeczone, a wiele odnoszacych niegdyś sukcesy padlo.
Czesto ambasadorami marek są stojący za nimi ludzie. Jesli postepuja niezgodnie z prawem lub zostana przylapani na braku odpowiedzialnosci to szybko dochodzi do kryzysu. Taka wielka wpadka czlowieka na skale swiatowa byl skandal z firmami Enron i Arthur Andersen. Kryzys, a nastepnie upadek nie zostaly spowodowane przez zly produkt, ale przez niegodziwosc i korupcje ludzi ze szczytów wladzy firm. W czesci 4 przedstawiamy wiele przykladów zmeczonych marek i wpadek, które spowodowali zarzadzajacy nimi menedżerowie.

Audiobook „Porażki marek Największe wpadki rekinów biznesu cz. 4. Zmęczone marki. Seria: Audioteka biznesu” - oprawa twarda - Wydawca: Bellona. Cena 12.27 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.