pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mroczna krypta

Autor książki:

Victoria Schwab

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 656 s.
EAN: 9788367054584
ISBN: 978-83-6705-458-4
Data: 2022-03-22
38.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Autorka bestsellerowego "Niewidzialnego życia Addie La Rue" przedstawia niesamowitą opowieść o uniwersum, w którym ludzkie dusze spoczywają jak książki na półkach pewnej sekretnej biblioteki.

W tym świecie zmarłych nazywa się Historiami, a rozległe królestwo, w którym przebywają - Archiwum. Każdy ma do opowiedzenia własną historię i tylko Bibliotekarze mogą oglądać ją na obrazach pamięci.

Dziadek Mackenzie Bishop po raz pierwszy zabrał ją do Archiwum, kiedy miała dwanaście lat. Teraz mężczyzna już nie żyje, lecz Mackenzie - idąc w jego ślady - wyrosła na bezwzględną Strażniczkę, której zadanie polega na powstrzymywaniu często bestialskich Historii przed przebudzeniem się i wydostaniem do świata zwykłych ludzi. Ze względu na swoją pracę dziewczyna okłamuje ludzi, których kocha, i czuje strach przed tym, czym się staje: narzędziem mającym zapewnić światu przetrwanie.

Bycie Strażniczką jest niebezpieczne - to ciągłe przypomnienie sobie o tym, co Mackenzie straciła. Zaczyna się zastanawiać nad granicą między życiem, śmiercią a snem. W Archiwum zmarłych nigdy nie wolno niepokoić, jednak ktoś celowo zmienia Historie, wymazując istotne dla nich rozdziały. Jeśli Mac nie zdoła poskładać tego, co zostało naruszone, Archiwum może popaść w zapomnienie, a wtedy zawali się również jej świat.

Po raz kolejny.

Dwie powieści z serii "The Archived" po raz pierwszy ukazują się w jednym tomie. Wejdź do niezwykłego świata Strażników i przekonaj się, że pamięć bywa potężna i zwodnicza.

Książka "Mroczna krypta" - Victoria Schwab - oprawa twarda - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 656 stron i została wydana w 2022 r. Cena 38.81 zł. Zapraszamy na zakupy!