pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Chłopiec zwany Gwiazdką

Autor książki:

Matt Haig

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Twarda z obwolutą
Ilość stron: 268 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788382024210
ISBN: 978-83-8202-421-0
Data: 2021-11-02
35.59  44.90  9.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Uwierz w niemożliwe!
Oto prawdziwa historia Świętego Mikołaja
Jeśli jesteś jedną z tych osób, które sądzą, że rzeczy niemożliwe nie istnieją, natychmiast odłóż tę książkę. Są w niej bowiem wyłącznie rzeczy magiczne i niemożliwe.

Jesteś wciąż z nami? To dobrze. (Elfy byłyby z ciebie dumne). W takim razie zaczynajmy?
Skąd się wziął Święty Mikołaj? Jak doszło do tego, że człowiekowi udało się zaprzyjaźnić i zamieszkać z elfami? No i kto wymyślił, by wszystkie dzieci z całego świata w święta Bożego Narodzenia dostawały prezenty? Jeśli jesteś ciekawy (wiem, że jesteś - wszyscy jesteśmy!), wyrusz z nami w tę fascynującą, świąteczną podróż.

Matt Haig to wielokrotnie nagradzany autor książek dla dzieci i dla dorosłych. Bestsellerowy Chłopiec zwany Gwiazdką był jego pierwszą świąteczną powieścią. Dalsze części tego cyklu to Dziewczynka, która uratowała Gwiazdkę oraz Ojciec Gwiazdka i ja.

Zabawna i wzruszająca opowieść o Świętym Mikołaju. Ho, ho, ho! Moje dzieci też były zachwycone.

Yann Martel, autor Życia Pi
Wiadomo od lat, jak stary jest świat, że w wyobraźni małego człowieka nie ma rzeczy niemożliwych. Utwierdza nas w tym Mikołaj - mały bohater tej jakże odległej od nas kulturowo opowieści z krainy białej jak mleko, tak od nas położonej daleko. Gdzie żyją sobie wygodnie elfy. Dzieci kochają te małe stworki, które nie zawsze są jak aniołki. Często są to potworki zdolne do najstraszniejszych posunięć. Jak w każdej bajce trochę się śmiejemy, trochę płaczemy i boimy. Ale warto przez to przejść, aby się dowiedzieć, jak i skąd wziął się na świecie pierwszy Święty Mikołaj. Ten sam, na którego odwiedziny czekają dzieci na całym świecie. Czy tylko dzieci?
Ewa Chotomska

Książka "Chłopiec zwany Gwiazdką" - Matt Haig - oprawa Twarda z obwolutą - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 268 stron i została wydana w 2021 r. Cena 35.59 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]