pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Bezpieczne relacje

Autor książki:

Henry Cloud, John Townsend

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vocatio
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 120x190 mm
EAN: 9788378292715
ISBN: 978-83-7829-271-5
Data: 2018-11-13
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Dlaczego tak często wybieram ludzi, którzy mnie zawodzą?
- Dlaczego przyciągam nieodpowiedzialne osoby?
- Dlaczego w mojej pracy trafiam na ludzi pozbawionych skrupułów?
- Dlaczego tak trudno jest mi znaleźć przyjaciół?
- Co takiego jest we mnie, że przyciągam złych ludzi?
Czy którekolwiek z tych pytań brzmi znajomo? Czy ktoś z Twoich bliskich lub Ty sam/sama je sobie zadawałeś/zadawałaś? Jeśli tak, to książka ta jest dla Ciebie. Pomoże Ci ona zdobyć lub pogłębić swą wiedzę na temat zdolności rozpoznawania charakteru człowieka, która sprowadza się do właściwej oceny tego, kto jest dla mnie dobry, a kto nie.

Dobre osoby swoją obecnością, uczciwością i akceptacją sprawiają, że stajemy się lepszymi ludźmi. Takie osoby pozytywnie wpływają na nasz rozwój duchowy. Problem pojawia się, gdy zaufamy niewłaściwej osobie oraz gdy taka sytuacja się powtarza. Z wielu powodów zbliżamy się do tych, którzy nas wykorzystują, zaniedbują, szkodzą bądź niszczą. Takie sytuacje będą prowadzić do depresji, kompulsywnego zachowania, problemów i konfliktów w pracy oraz w małżeństwie. Jak ich uniknąć i jak sobie z nimi radzić?
Dzięki wiedzy zawartej w tej pozycji nauczysz się odróżniać ludzi bezpiecznych od niebezpiecznych, a także rozróżniać przyjaciół prawdziwych i pozornych. Ta potrzebna i bardzo przydatna umiejętność zwiększy Twoją pewność siebie, zapewni Ci wewnętrzny spokój i przyciągnie satysfakcjonujące, bezpieczne relacje. Warto po tę książkę sięgnąć.

Książka "Bezpieczne relacje" - Henry Cloud, John Townsend - oprawa miękka - Wydawnictwo Vocatio. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2018 r.